Logic chrlí Braggadocious Bary na novou píseň 44 Další

Zatímco Logic si u svých posledních vystoupení ponechal věci na vážné stránce, rapper z Marylandu je zpět ve své lyrické tašce pro svou novou skladbu „44 More“. Záznam je pokračováním jeho písně '44 Bars 'z mixtapeu 2016, Bobby Tarantino , který vidí umělce plivat některé intenzivnější rýmy.

Nový track produkuje 6ix, který také dříve produkoval původní '44 Bars ', a najde Logika, jak se chlubí svou chloubou, když se chlubí svým místem v rapové hře. Otevírá také otázky týkající se rodiny a přímo oslovuje některé nenávistné a kritické kritiky v oboru, kteří hovořili proti němu a jeho úspěchu.„Udělal jsem 20 milionů dolarů (kázání) / neprovádím uznání (kázání),“ rapuje. „V tomto okamžiku je všeobecně známo (kázat) / Všichni nenávistníci byli zrušeni (kázat) / Vy v klubu hodíte dolarů, ale já jsem Savin moje, takže moje děti chodí na vysokou školu (kázat). 'Je stále vzácnější, že se fanoušci setkávají s touto stránkou Logic, ale vypadá to, že svou lyriku stále potlačil. Nová trať také následuje ve stopách jeho oceněného Všichni album, které se za poslední rok setkalo s mnoha chválami hudební komunity.

V tuto chvíli se bavič „Black Spiderman“ dokonce dostává do světa Hollywoodu, protože dokončil svůj první filmový scénář i román.Poslechněte si níže skladbu Logic '44 More 'a poslechněte si jeho pokračování až' 44 Bars 'z roku 2016.

Viz Nová hudební vydání z února 2018