Logický rozvod od bývalé manželky Jessicy Andrea je oficiální

Šest měsíců poté, co Logic a bývalá manželka Jessica Andrea oznámili, že se rozcházejí, oba nyní oficiálně dokončili svůj rozvod.

Podle zprávy ze dne 17 TMZ , YSIV rapper dostal od soudce v rozvodovém řízení odhlášku poté, co podal žádost v dubnu, s odvoláním na „neslučitelné rozdíly“. Rapper a Andrea byli manželé od října 2015.Po jejich rozchodu na začátku tohoto roku sdíleli Logic a Andrea společné prohlášení o jejich rozchodu. Po dvou letech manželství jsme dospěli k láskyplnému závěru, že jsme jako přátelé mnohem lepší, “uvádí se v prohlášení. 'Je to velmi jednoduché: prostě to nevyšlo.' Nejde o žádný hněv. Žádné boje, žádné podvádění, nic. “Další pro Logic se rapper „Everybody Dies“ připravuje na vydání svého Mladý Sinatra IV album. Rapper z Marylandu, který má padnout 28. září, nedávno odhalil obálku nadcházejícího projektu, který je zábavou slavného mugshota Franka Sinatry z roku 1938.

Mladý Sinatra IV bude logickým prvním projektem od vydání Bobby Tarantino II v březnu a jeho první album od doby, kdy upustil Všichni v květnu 2017. Záznam bude také sloužit jako první společnost Logic Sinatra nabídka od jeho propuštění Young Sinatra: Welcome to Forever v roce 2013.V souvisejících novinkách byl hit Logic „1-800-273-8255“ v srpnu certifikován pětkrát platinou. Trať byla v únoru čtyřikrát certifikována na platinu, což mezitím posunulo další milion kopií.

Zde jsou nejlepší projekty uvolněné ze 104 minulých i současných XXL Nováčci