Logic a Marshmello každý den tvrdě pracují na nové písni

Tři nové skladby za týden. To si vezmeme. Dnes (2. března) Logic, který není typicky známý tím, že vysypává hodně hudby najednou, nabízí svůj nový banger „Everyday“ s Marshmellem.

Skladbu uptempo produkují 6ix a Marshmello a zjistí, že Lo naříká nad svým špičkovým ruchem. „Tvrdě pracuji s každým zkurvysynem“ day-ay-a-ayy / tvrdě pracuji, tvrdě pracuji každý den-ay-ay-ayy, jo, “rapuje na refrénu. 'Ale dnes je můj den, je to můj den / A bez ohledu na to, co říkají, je to můj den / La-la-la-la-la-la, jo, jo.'Logický grind se v průběhu let vyplatil. Přiznává však, že stále má problémy s přizpůsobením se reflektoru. „Sbalte se na místo, cítím se opravdu dobře / Myslíš, že budeš hovno, raději ne, moji kámoši, kapuce, “rapuje. „Říkají:„ Logiku, proč to děláš? “ Nevím, nevím / Jo, bývali jako: „Kdo to?“ Nevím, nevím / Teď znají mé jméno, kamkoli jdu / Myslel jsem si, že to je to, co jsem chtěl, ale teď prostě nevím. 'Marylandský rapper poprvé naznačil kolab na sociálních médiích před několika dny. Nyní konečně slyšíme, co uvařili. Nová skladba navazuje na vydání nových logických střihů '44 More' a 'Overnight', ke kterým jsme také dostali video.

V lednu vydal Marshmello Lil Peep Collab, „Spotlight“, což je jedna z mála nahrávek, která byla vydána od pozdější rapperovy smrti.Poslechněte si níže uvedenou novou skladbu „Everyday“ od Logic a Marshmello.

Zobrazit nová hudební vydání z března 2018