Logic Homicide Featuring Eminem: Listen to New Song

Ve středu (1. května) Logic překvapil fanoušky oznámením, že upouští od nové písně s názvem Vražda s nikým jiným než Eminemem. Konečně je to tady.

Marylandský rytíř vydal skladbu v pátek (3. května) a je to lyrická žhavá skála. Píseň, kterou produkovali Shroom a Bregma, obsahuje děsivý varhanně znějící riff a bouřlivý rytmus. Na to jak Logic, tak Eminem plivali lyrické kulky na své kritiky a nechali za sebou mrtvá těla.'Fuck rap / Bustin' jako narkoman s poloautomatem / Kdo to udělal, měl to a on je připraven, aby se kdokoli vzpamatoval / Drž se, chyť atmosféru, v žádném případě v pekle neodejdeme nikdo naživu / Dokonce i sebevražda, ne, sakra / Bobby se cítí ničemný, zabíjí tohle / já jsem pro vašeho muže a jeho paní a dokonce i pro dítě / cítím se jako já, chika-chika-chika, Slim Shady s vzteklinou, 'rapuje Logic na refrénu.Eminem udržuje teplo svými rýmy s rychlou palbou zaměřenými na rappery, kteří používali duchovní spisovatele. V tomto procesu dokonce jmenuje Jay-Z.

„Jigga-jigga-jigga-jigga-jigga jako Jay-Z / Jig je nahoře, vy sráči, co jste nic nenapsali,“ rapuje. „Teď se umývají, chika-chika-chika, jako koupání / Young Hova, znám hity jako Yankees / Gun toters, které přitahují spoušť jako šílené / Unloadin, & apos; nechám tě střílet ve svém Roveri / tvé tělo ochabne a sklouzne / jako A-Rod za měsíc v klidu, ale on se jen vrátil. “V zajímavé notě obsahuje píseň vystoupení komika Chrisa D'Elia, který se loni na podzim skvěle vydával za Eminema vtipným freestyle. Sám Em prohlásil, že je fanoušek, a vzhled D'Elia na této trati je dalším důkazem toho, že mezi nimi není špatná krev.

eminem ztratit se v hudbě

Logic se chystá vydat své nové album Vyznání nebezpečné mysli někdy letos. Jeho předchozí LP byl kritikou uznávaný projekt YSIV , který klesl 28. září 2018.

Níže si poslechněte píseň „Vražda“ od Logic s Eminemem.Def Jam

Podívejte se na 12 rapperů, kteří mají ve svém katalogu 10 nebo více sólových alb