Logické titulky Outer Space Concert v nové epizodě „Rick and Morty“

Od propagačních zastávek po různá města na jeho turné Everybody byl Logic v roce 2017 téměř všude. Skutečný svět však podle všeho nestačil na rapovou hru Larryho Davida, takže svět karikatur vytvořil další zastávka jeho putování po zeměkouli v neděli večer (13. srpna).

V ten den se rapper se sídlem v Marylandu, který nedávno založil vlastní nahrávací společnost, hostoval v populárním televizním seriálu Adult Swim. Rick a Morty . Podívejte se na klip z jeho animovaného portrétu níže.V epizodě je Logic headlinerem na nějakém mezigalaktickém koncertu a dav mimozemšťanů je za to skoro vše. Možná se vážně pokusí o více hlasového hraní? Těžko říct, ale jsme rádi, že to udělal.Pro Logic je to jen poslední z řady podpisových momentů, které pro sebe v poslední době vytvořil. Minulý měsíc rapper zapojil svého vlastního bodyguarda do rapové bitvy. O chvíli později přijal Lil Yachty v Mario Kart během zastávky Atlanty na turné Everybody. Vyhrál obě soutěže.

Rick a Morty projevovali lásku hip-hopu a pokrývali pár rapových melodií (včetně Tylera, The Creator's ‚Who Dat Boy ' ) v posledních měsících.Podívejte se na 25 z nejlepších hip-hopových projektů roku 2017 (dosud)