Poslechněte si Nas 'New Song Angel Dust z' The Get Down Part Two '

Kdykoli Nas upustí novou hudbu, je to skvělý den v hip-hopu. Hip-hop OG vydal novou skladbu ze soundtracku The Get Down Part 2 , populární seriál Netflix založený na začátku hip-hopu v 70. letech.

Nová píseň „Angel Dust“ odkazuje na obrovskou drogovou epidemii v New Yorku od poloviny do konce 70. let. Nasty Nas pokračuje v písni a předvádí svou legendární vypravěčskou schopnost, díky níž se stal jedním z největších rapperů všech dob.„Andělé se špinavými tvářemi, andělé se zlomenými křídly / Ďáblův prach, PCP, napadl krevní toky / Lidé, kteří se k tomu dostali, Fantastic věděl, jak to převrátit / Konstrukce nelegálních látek, ale navíc závislý / Důvěřujte mu a respektujte jej , málem mě zatkli / Po celou dobu, co jsem investoval do školy, je nyní otázka / Dítě náchylné k násilí jako pes se vrací svému otci, “rapuje.Část jedna z The Get Down vyšlo minulý rok a uspokojilo fanoušky hip-hopu. Druhá část série byla vydána minulý týden na Netflixu. Podívejte se na přívěs The Get Down Part 2 , který obsahuje hudbu od 6lack.

Začátkem tohoto měsíce vydaly House of Iona a RCA Records Break the Locks, což je záznam mimo soundtrack show. Video je scéna z Část 2 představovat The Get Down Brothers - který se skládá z herců Justice Smith, který hraje Ezekiel Books Figuero; Skylan Brooks, který hraje Ra Ra Kiplinga; Tremaine Brown Jr., který ztvárnil Boo Boo Kiplinga; a Shameik Moore, který je DJem skupiny, Shaolin Fantastic - provádí píseň.láska a hip hollywood sezóna 3 shledání část 2

Poslechnout Nas ' „Angel Dust“ níže.

133 rapperů spuštěných nahrávacích štítků z minulosti i současnosti