Lil Yachty si myslí, že 21 Savage měl nejlepší verš z roku 2016 XXL nováček Cypher

{h1}

Téměř před pěti lety XXL debutovalo 10 rapperů, kteří byli vybráni pro 2016 XXL Nováček kryt . Kodak Black, Dave East, Lil Dicky, Desiigner, Lil Uzi Vert, Anderson. Paak, Denzel Curry, G Herbo, Lil Yachty a 21 Savage byli v té době rostoucími rýmy, kteří byli uvedeni do třídy. Ten konkrétní rok vyjádřili lidé na internetu po EU smíšené názory 2016 XXL Nováček cypher představovat Kodak Black, 21 Savage, Lil Uzi Vert, Lil Yachty a Denzel Curry zveřejněn na YouTube. A teď Lil Boat váží, který rapper měl podle něj nejlepší verš v cypheru.

Před zahájením letošního roku 10. hlasování pro rok 2021 XXL Třída prváka včera si Lil Yachty vzpomněl na svůj čas jako člen roku 2016 XXL Třída nováčků a korunovaný 21 Savage králem jejich cypher. V tweetu sdíleném v sobotu (27. března) Yachty napsala: „Myslím, že je to docela nepopiratelných 21, který měl nejlepší verš z našich XXL cypher lol. 'stephen curry se zastřelenou písní

V případě, že je třeba připomenout, co 21 rapovalo, když byl na řadě dotýkat se mikrofonu, vůdce Slaughter Gang zazpíval: „Jsem v NYC, myslím, že jsem tam měl zasranou show (Jo) / Hold up, Rollie on moje zápěstí / Rollie na mé děvce (Co?), 30 na mém pasu (Co?) / 30 do tváře (Jo) / Šedesát do tváře (Jo) / Devadesát do tváře (Jo), to je uzavřený případ (Jo) / Ty starý nigga, člověče, umýval jsi / Mladý Savage, člověče, nechal jsem umýt své auto / Vytažen na muthafuckin nigga, zabalený (jo) / Pak jsem zastavil v muthafuckinově Brink's truck / 21, 21, 21, 21, 21, 21. 'Yachty dostal spoustu zpětné vazby od fanoušků za jeho názor, že 21 má nejlepší verš v cypheru. Někteří s ním nesouhlasili, zatímco jiní tvrdili, že měl pravdu. „Titulek nejlepšího verše v tom cypheru také patří@denzelcurryPane, zkuste to znovu, “zaslal fanoušek Denzul Curry v retweetu Lil Boat.

„Žádné capppp lol,“ napsal uživatel Twitteru a ukázal lásku Yachtyho chvále za 21.Následovala další podpora pro Denzela. „1. denzel 2. 21 3. uzi 4. člun 5. kdo si to kurva vybral, lil promiň zadku, “tweetoval další fanoušek.

„Kodak si vlastně tuto motyku vzal,“ zveřejnil uživatel Twitteru.

Rapper „bankovního účtu Oprah“ a 21 cyphers byly původně podrobeny důkladné kontrole již v roce 2016, kdy mnoho z 181 483 406 diváků považovalo Rhymersův verše slabé a rytmus nechutný. Když se ohlédneme zpět, mnoho lidí tato slova pravděpodobně pojí, protože každý rapper v této skupině pokračoval v zajišťování certifikací RIAA, Billboard - mapovali singly a alba a celkově upevnili úspěšnou kariéru.kdy vyjde drakeovo nové album 2018

Podívejte se na rok 2016 XXL Cypher prváka třídy představující Kodak Black, 21 Savage, Lil Uzi Vert, Lil Yachty a Denzel Curry a uvidíte další reakce fanoušků níže.

Podívejte se na 50 faktů o roce 2016 XXL Třída prváka