Lil Yachty říká, že se mu vyhrožovaly smrtí nad Tupacem Shakurem a The Notorious B.I.G. Komentáře

Před pěti lety Lil Yachty zachytil teplo lidí na internetu několika komentáři, které učinil o Tupacu Shakurovi a The Notorious B.I.G. Boat nedávno během rozhovoru se Zane Lowe s Apple Music 1 prozradil, jak špatný je jeho výraz.

Atlantský rapper to rozřezal s Lowem na podporu svého nového alba, Michigan Boy Boat , v rozhovoru zveřejněném v pátek (23. dubna). Yachty hovořil o svém růstu jako umělce od raných dob, konkrétně o době v roce 2016, kdy řekl, že nemůže pojmenovat pět písní od Tupaca nebo Biggie Plakátovací tabule rozhovor a později s názvem Big nadhodnocen.'Nikdy jsem nechtěl nerespektovat,' vysvětlil Yachty kolem desetiminutové známky rozhovoru. „Byl jsem upřímný. Neměl jsem žádné mediální školení, že? Věděl jsem jen, že jsem byl čestný člověk. “Pokračoval: „Neřekl jsem, že jsou odpadky nebo nic. Víte, podle mého názoru jsou názory ... no tak, brácho, rap je názorový. V dnešní době je to jako názory, které jsou nyní tak přijímány, že kdyby se jakýkoli jiný umělec rozhodl říci, co si myslí o kohokoli, komu už by to bylo jedno. Bylo mi jako 19, 18, 19. Nikdy v životě jsem nebyl, nikdy jsem nebyl tak nenáviděn. Lidé mě poté nenáviděli, jako vyhrožování smrtí. Jen hodně. Myslím, že to je to, co tu nenávist ke mně skutečně začalo. “

Yachty řekl, že fanoušci, kteří se na něj v tu chvíli obrátili, mu dali lekci a pomohli ho formovat. 'Tolik lidí se mě jen automaticky pokoušelo dabovat, jako by to byl on, je to blázen, nebo jak to může být,' dodal. „Ale hodně mě to naučilo. Postavilo to mou postavu a udělalo mě tak silným a zatraceně blízko, aby kolem mě skořápka. Jako bod jsem se dostal do tolika sraček, že mě teď už nic nezajímá. Jsem za to vděčný, protože mé emoce to neslyší. Mohou říkat, co chtějí říci, je mi to jedno a já jsem to zvládl. Je mi to jedno, víte, co říkám? A já jsem to zvládl. Dokázal jsem to a stále jsem úspěšný. A jsem tu dodnes. Je to o pět let později. Udělal jsem to.'Nové LP Yachty s tématem Michiganu, Michigan Boy Boat , představuje hostující vystoupení od Tee Grizzley, Sada Baby, Swae Lee a dalších. Podívejte se na celý jeho rozhovor se Zane Lowem tady .

Tyto tónově neslyšící hip-hopové momenty dokazují, že rapperi mohou být zasaženi vážným odporem