Lil Yachty účinkuje na Drive-In Concert: Video

Koronavirová omezení donutila umělce přizpůsobit se, pokud jde o zůstat aktivní ve svých řemeslech. Lil Yachty nedávno využila výhod nového způsobu, jak bezpečně předvést hudbu tím, že vystoupí na koncertě s autem.

Prezentována společností SPKRBX, která uspořádala show v The Lakeshore Drive-In v Adler Planetarium v ​​Chicagu, se v pátek (14. srpna) zastavila společensky vzdálená show Boat. Yachty si při vystoupení ve Větrném městě vhodně oblékla mikinu Glory Boyz a proběhla kolekcí tratí pro maskovaný dav, z nichž mnozí sledovali svá auta, která byla zaparkovaná v bezpečné vzdálenosti od sebe.Pořadatelé akce doufají, že to pomůže živému zábavnímu průmyslu zůstat v pandemii prosperující. „Setkali jsme se, abychom vytvořili společensky odpovědnou sérii událostí, která dává koncerty do rukou profesionálů v oboru a vytváří prostor pro obyvatele Chicaga, aby se mohli bezpečně znovu těšit na živou zábavu,“ uvádí se v prohlášení o poslání na webu Lake Shore Drive-In. „Hudba, umění a kultura Chicaga jsou na rozdíl od jiných. Lakeshore Drive-In spojí místní talenty s národními vůdci a předvede skutečně jedinečné zážitky. “Desítky hip-hopových turné, které se letos měly stát, byly odloženo nebo zrušeno kvůli vypuknutí COVID-19 . Zatímco někteří umělci upustili od vystupování, dokud se věci nezlepší, jiní vrhli opatrnost na vítr a pokračovali v představeních ve státech, kde jsou povoleni. S objevením bezpečnějších alternativ, jako je řada Lakeshore Drive-In, pravděpodobně brzy vyrazí na cestu další umělci.

Podívejte se na záběry z Lil Yachty's Lakeshore Drive-In níže.Podívejte se na dosud nejlepší hip-hopové projekty roku 2020