Lil Yachty má nárok na to, co si právem zaslouží před albem Lil Boat 3

Respect My Conglomerate
Čtyři roky ve škole tvrdých klepání naučily Lil Yachty, že zápočet není vždy uveden tam, kde má být. Atlantský rapper je nyní připraven tvrdit, co si právem zaslouží.
Slova: Georgette Cline
Poznámka editora: Tento příběh se původně objevil ve vydání časopisu XXL Magazine z jara 2020, nyní stojí.

Na základě čtvrtletních 10,5 karátových diamantových náušnic plachetnice visících z uší Lil Yachty v únoru ráno v New Yorku nejsou diamanty jen nejlepším přítelem dívky. Šperky v hodnotě 98 000 dolarů, které rapper z Atlanty získal od klenotníka Wafiho, je určitě na značce pro Yachty, která je ve studiu jógy doslova za rohem od proslulé diamantové čtvrti Big Apple. Ale dnes místo toho, aby Yachty upustil stojany na stojany na stojany na jiném ledovém řetězu nebo náramku, potí zadek z ulice. Je uvnitř 80-stupňové vytápěné místnosti v AtthenaYoga, kde se učí, jak být jogínem.Cítím se, jako bych prosil o milost, vykřikuje 22letý umělec, zatímco je položen na červenou (svou oblíbenou barvu) podložku s rukama před sebou na podlaze, hlavou dolů a nohama zastrčenými pod tělem . Atthena Breitton, jeho instruktorka pro soukromou třídu, informuje Yachty oblečenou v černém cvičebním ústrojí Nike Pro, že ho dostane do mnoha zábavných tvarů, které se liší.Komentář rytmu Jedné noci, když jde od potopení břicha (právě teď mi dáváš hodiny oblouků) po zapojení jeho jádra při zvedání kolen (třesu se, co to sakra je?) Až po zkoušku prkenné pózy (tohle je nějaký trest ) je komický, ale roztomilý. Nepodceňujte schopnosti Lil Boat. U chlapa, který jí denně pizzu a nikdy nekonzumuje ovoce nebo zeleninu, se horká jóga tlačí na hranici svých možností, ale drží ji. Roztahuješ mě jako těsto na pizzu, říká Yachty, která je trefnou odpovědí, když své oblíbené jídlo přirovnává k Breittonovi, který manévruje končetinami do jógových pozic.

cyhi otec prynce natáhl mé ruce

Další je pes směřující dolů. Vzpomeňte si na psa, který svým tělem vytváří malou horskou pózu, instruuje Breitton. Proč by to pes dělal? Řekne Yachty, zdánlivě podrážděná tou myšlenkou. Sténání roste hlasitěji, pózy jsou techničtější a teplo dusí. Jste ve stresu ze svého nadcházejícího alba? zeptá se instruktor, na který se Yachty nedokáže ani soustředit, aby poskytl platnou odpověď. Právě teď nevím, odpovídá. To je hodně.O dvě hodiny později poté, co si vyzvedli oblečení Jean Paul Gaultier, Yohji Yamamoto a Walter Van Beirendonck v butiku Middleman Instagram, sedí Yachty uvnitř salonku v kancelářích Capital Records Midtown na Manhattanu. Obklopuje ho Domino's pizza, asistent Maddy, kameraman Ari a manažer Kevin Coach K Lee, spoluzakladatel společnosti Quality Control Music, ke které je podepsána Yachty. Ze svého horkého jógového dobrodružství už není zpocený a přiznává, že neudělal nic, aby ho uvolnil.

Yachty se chystá hrát Oprahův bankovní účet s Drakeem a DaBaby, oficiálním prvním singlem z jeho připravovaného čtvrtého studiového alba, Lil Boat 3 , termín letos na jaře. Na obálce projektu bude černobílá fotografie dvouleté malé Yachty, kterou pořídil jeho otec. Album je naplánováno na oficiální vyvrcholení LB série.

Před čtyřmi lety byl Yachty, rozený Miles McCollum, 18letý nováček, který právě vstoupil do rapové hry svým debutovým mixem, Lil Boat . Vyráběl barevné, veselé bopsky, jako je jeho platinová prodejní One Night a zlatá minnesota, stal se plakátovým dítětem pro mumble rap - i když se bude proti označení bránit, když se na něj bude vztahovat - představil masy pestré posádce známé jako Plachtění Team a vládl jako Král dospívajících s jeho stručné, monotónní dodání a přímočaré tendence. Ať už to bylo online, v reklamě Sprite nebo v reklamě Target v televizi, jeho podpisové zrzavé vlasy a korálkové copánky byly zdánlivě všude.da lench mob - partyzáni v mlze

A hudba stále proudila, stejně konstantní jako karmínová na jeho hlavě. Rok 2016 také přivítal Yachty’s Letní písně 2 mixtape, plus projekty Velká loď a Ztracené soubory s Digital Nas . Následující rok zahájil své debutové album, Teenage Emoce , Yachtyin seriózní pokus o komerční projekt a nejvyšší úsilí v oblasti mapování, který se objevil na 5. místě v Billboard 200. V roce 2018 byl zaneprázdněn svým druhým LP, Lil Boat 2Narozeninový mix 3.0 , jeho hvězdné titulky o prodeji platin City Girls, Earl on the Beat-produced banger Act Up a jeho Nuthin ‘2 Proveďte opus, druhý z nich odstartoval minacious ódou Gimmie My Respect: Niggas gon ‘keep rememberting about who goddamn started this muhfuckin‘ new wave shit, bruh / No tak, chlape, gimme my respekt, mitch.

I přes vynaloženou práci a uznání stále existují lidé, kteří si myslí, že Lil Yachty neumí rapovat. Jeho osobní prohlášení za poslední dva roky bylo patrné napříč sociálními médii: hovoří o své schopnosti překonat 75 procent nové generace, cítí se spící, ale nemá co dokazovat. Pro svůj vlastní užitek se v loňském roce vrátil o krok zpět od reflektorů a vydával hudbu s výjimkou SoundCloud freestyle Go Krazy, Go Stupid a jeho spolupráce na Kontrola kvality: Control the Streets, sv. 2 sestavení. Caliginous Boat, jak sám sebe popisuje, byl v plném rozsahu. Nevložil jsem žádnou hudbu, vzpomíná Yachty, který uvádí Lil B, Kid Cudi, Soulja Boy a Kanye West jako umělce, kteří ho přiměli chtít rapovat, zatímco Coldplay je jeho oblíbená kapela. Jen jsem byl opravdu nenápadný. Je to, jako byste byli opravdu nenápadní, těsně pod radarem, víte, co tím myslím? To jsem tím myslel. Jako senior na střední škole, který se připravoval na první ročník vysoké školy, se Yachty přikrčila.

Minulý rok byl nejdelší úsek času, který odešel, aniž by upustil od konzistentní hudby, což se slibuje, že se už neopakuje. Relevance je klíčová. Ačkoli čas strávený mimo oči veřejnosti neznamenal, že nečinně seděl. Zhruba dva roky Yachty zdokonalovala Lil Boat 3 , album, které nahrál čtyřikrát, než předvedl poslední úsilí labelu počátkem roku 2020. Stále jsem procházel tolika různými fázemi kreativity, připouští Yachty. Black Hair Boat je jedním z nich. Pryč je jasně červená hlava plná vlasů, se kterou kdysi byl synonymem; nyní zůstávají jen tipy na podlitiny.

Nový způsob reflektuje jeho návrat k základům. Žádné takzvané triky, takže důraz je kladen výhradně na tyče. Svědčí o tom jeho nedávný běh funkcí: Sada Baby Baby's 30 Roc vyráběná SB5, Duke Deuce's Crunk Ain't Dead Mob s Lil Thadem, Tadoe's Get It Bussin a Speed ​​Me Up s Wizem Khalifou, Ty Dolla $ ign a Sueco The Child, abychom jmenovali alespoň některé. Každá skladba odráží poutavou značku Yachty lyrické čarodějnictví, včetně chytrých dvojverší.

Dej mi zásluhu, požaduje Yachty s odkazem na jeho rýmy i jeho záchvaty. Cítím se, jako bych spal obecně, jen období. Neříkám, že jsem nejlepší, víš, nikdy nemůžu říct, že jsem nejlepší rapper, nebo i kdybych byl nejlépe oblečený. Ale já dělám tohle. Opravdu. Nezlomí mě to. Jsem stále tady ... To je proto, že jsem opravdu létající nigga. Nemám za to dostatečný kredit. Cítím se jako jeden z nejlépe oblečených rapperů v rapové hře. A nikdo mi nedává žádné uznání. A to mě rozčiluje. Ani rozrušující, ale rozrušuje mě to. Je to jako, jo, právě teď si se mnou jen hrajete. Opravdu nemám stylistu.

Když se opírá na gauči v salonku Capitol Records (Capitol je mateřskou společností QC), oblečený do vintage hunter zelené a hořčičné bundy Nike letterman zdobené Beverly Hillbillies logo, vintage džínové džíny Evisu prošité kostkami, čokoládově hnědá Air Force 2s a zeleno-bílá čepice trucker, je jasné, že Yachtyho styl je svěží, ale jeho nová hudba je právě teď na pořadu dne. Nový singl Yachty Oprah's Bank Account, který vytvořil jeho přítel z dětství Earl on the Beat, je hořkosladký, protože signalizuje začátek konce Lil Boat série. Jakmile Yachty stiskne přehrávání na melodické, uptempo stopě, je zřejmé, jak píseň získala svůj název. Drsný diamant, vypadáte stejně dobře jako bankovní účet Oprah, rapuje.

Drake naskočil do rytmu poté, co si Yachty na konci minulého roku prohlédl skladbu na své stránce Finsta (sekundární soukromý účet Instagramu od Boat). DaBaby se v říjnu loňského října spojil s Lil Boat ve studiu v Atlantě a přidal svůj podpisový zvuk. Byl to oheň, Earl on the Beat si vzpomíná na studiové setkání DaBaby. Vstoupili dovnitř. Byli jsme tam, chillinovali jsme. Vešel DaBaby, byl v pohodě. Byl tupý. Tupý začal jít, začal nahrávat.

kdo teď vlastní záznamy v cele smrti

Podle Earla má zhruba devět skladeb, které vytvořil na novém albu Yachty, které bude obsahovat návratové melodie z roku 2016, na kterých rapper stavěl svou kariéru. Celkově Yachty popisuje Lil Boat 3 jako špičková zkušenost s další produkcí od Pi’erre Bourne, 30 Roc a MitchGoneMad. Jen doufám, že poskytuje dobré melodie pro mládež, říká Yachty. Po jarním vydání alba má Yachty již další projekt seřazený k vydání kolem jeho narozenin 23. srpna. Konec léta , odhaluje předběžný název. A udělejte z toho letní pocit. A pak existuje řada kolaborativních projektů, v které doufá, se třemi producenty, které zná až příliš dobře: 30 Roc, Earl a Pi’erre, z nichž druhý by Yachty rád spojil také jako umělec. Jsem velkým fanouškem jeho hudby, tvrdí Yachty.

ptáci v pasti zpívají mcknight

2020 není jen jen o tom, být svědkem Lil Yachty na mikrofonu. Má góly mimo budku. Miluji herectví, připouští. Je to vážně super. Se šesti oficiálními projekty od mixů po alba, která má aktuálně pod kontrolou, vidí Yachty budoucnost, v níž absolvuje hip-hop. Neplánuji být věčně rapperem. V animovaném filmu z roku 2018 již získal roli hlasu Green Lantern Mladiství titáni! Jít na film a komedie 2019 Jak vysoko 2 , ve kterém hraje mladistvého stonera jménem Roger, který objeví tajný kmen plevelů. Nyní má na cestě další dva filmy a místo v televizní show; jeden ze tří je založen na jeho životním příběhu. K dalším podrobnostem mlčí. Vysněná role Yachty? Hrát zabijáka podobného postavě Rica Splacen v plné výši . Inspirují ho také rapperové, kteří se stali herci, jako je Will Smith, a dokázali, že je možný skok k úspěšné herecké kariéře.

Sledování pozemských televizních a filmových koncertů Yachty v reálném čase motivuje Earla, který je znám jako umělec nominovaný na cenu Grammy od svých 7 let a vyrůstal v ATL. Earl tvrdí, že tato nigga je hvězda. Když uvidíte někoho, s kým jste vlastně vyrůstali, se kterým vlastně chodíte do školy, že vlastně děláte každodenní sračky s tím, jděte a děláte tyhle sračky ... budete prostě jako, sakra, to je oheň. A necháte se inspirovat. Člověče, můj nigga je obchodník, brácho. Tento nigga je jackem všech obchodů. Tenhle nigga to opravdu dělá.

Trenér K také viděl postup Yachty na vlastní kůži, když podepsal rapper ve věku 18 let, krátce poté, co Yachty opustil Alabama State University, kde navštěvoval dva měsíce. Je to šílené, Yachty jsme podepsali v roce 2016, odráží trenér K. Ve škole jsou to jako čtyři roky střední školy a pak promujete a jdete na vysokou školu. Letos si dává čas, je to jako jeho poslední rok na střední škole. A je to, jako by se připravoval na přípravu na vysokou školu, víš? Když se chystáte jít na vysokou školu, je to, jako byste byli sami, mnoho věcí se začíná měnit, jste odtamtud trochu mezi nimi. Myslím, že to bylo, když letos vyrazil, víte, ve skutečnosti jen objevil [sebe]. Ve filmovém průmyslu udělal spoustu věcí a teď si myslím, že právě to všechno dovršilo. Pracovali jsme [ Lil Boat 3 ] album za poslední rok a půl. Viděl jsem ho proměnit mě ve čtyřech albech ... Nikdy se nechcete dostat do cesty umělci a jeho procesu ... Myslím, že je to za ty čtyři roky, měl čas vyrůst a zjistit, kdo to je. Když jsme ho poprvé podepsali, byl „králem mladistvých“, je ještě pekelně mladý, víte? Je to ten přechod. Přišel do sebe.

A posunul se také v daňových pásmech. Pouhé tři roky, co se stydí zasáhnout 25, je Lil Yachty samozvaný milionář. Nákup deku Denim Tears Black Jesus v hodnotě 400 $ při náhodném procházení Instagramem je stejně standardní jako každodenní konzumace pizzy. Ve světě Yachty jsou oba normou. Více peněz může přinést další problémy v závislosti na tom, koho se ptáte, ale když jste si od školky, jako je Yachty, dokázali udržet stejný okruh přátel, život je dobrý. Jeho realita bude jednou ještě lepší Lil Boat 3 přijde. Slibuje, že je to těžké album. Jsem připraven upustit. Můj bože. Chci to tak strašně uhasit. Trenér K věří, že tento projekt dále upevní Lil Yachty nejen jako tvůrce trendů, který prolomí bariéry, ale také jako umělce, který si zaslouží jeho uznání. Získám si svůj respekt, než skončím, dodává Yachty. Chápu to.

Podívejte se na exkluzivní fotografie od Lil Yachty XXL Jarní číslo časopisu