Lil Yachty je se svým plachetním týmem v novém videu

Lil Yachty odhodila Letní písně 2 mixtape v polovině července. Nyní Lil Boat přináší hudební video pro sestřih projektu „All In“.

Skrz klip režiséra Petry Collinsové se Yachty a celý Sailing Team objeví uvnitř - a navíc - žlutého školního autobusu. Houpací vlastní napůl červené, napůl bílé baseballové dresy Sailing Team, Yachty a TheGoodPerry (dříve známé jako Burberry Perry) seznamují fanoušky s dalšími členy skupiny, včetně Byou, Kay the Yacht, BIGBRUTHACHUBBA, Soop, JBan $, Kodie Shane a K $ upreme.Verš Lil Boat je krátký a věcný. Pomocí svého automatického ladění vyplivne: „All in with a pair of twins in the Benz / Just koupil a new necklace and it comes with heavy winds / She suck me as a push-pop, she love cock / My Brother they byl se mnou od samého začátku / Zaznamenáno ve skříni s ponožkovými mikrofony / Pokud jeden bojujeme všichni, bojujeme, je to boj v noci. “2016 XXL nováček byl v poslední době na roli. Pokud jste to nestihli, podívejte se na 18leté nové video s Leafem pro píseň „Nada“. Pokud chcete více, vraťte se a nahlédněte do tohoto veselého klipu Yachty pokrývajícího skladby jihokorejské kapely K-Pop Big Bang. Na konci července se spojil s PartyNextDoor pro petarda zvaného „Buzzin“. Yachty také skočil na hit Dae Dae s názvem „What U Mean“ pro oficiální remix.

Lil Boat to vypnula na přehlídkách nováčků XXL v New Yorku a Los Angeles a fanoušci jsou nadšeni, že uvidí, co bude s vycházející hvězdou dál. Na YouTube můžete sledovat video „All In“ výše. Nechte to zamčené XXL pro více hudby od Lil Yachty.21 dalších rapperů, které musíte sledovat na Snapchatu