Lil Yachty získává album Playboi Carti, The Alchemist pro album Lil Boat 3

Lil Yachty řídil loď letos v létě, ale dělá věci trochu jinak než Megan Thee Stallion. Rodák z Atlanty bije do studia, aby se připravil na vydání svého nového alba, Lil Boat 3, který je stanoven na říjnový debut. Zatímco v uplynulých měsících škádlil projekt prostřednictvím sociálních médií, Yachty zůstala poměrně přísná ohledně toho, co přijde. Nyní 21letý umělec otevírá informace o některých lidech, se kterými je spojen pro LP.

plazit se na ah přijít album

Mluvit s XXL v červnu Lil Yachty odhalil, že má směsici hráčů domácího týmu a uznávaných produkčních guru, kteří vytvářejí rytmy. „Ve skutečnosti jsem nepracoval s žádnými umělci,“ sdílí Yachty. „Toto může být moje album [s nejméně funkcemi]. [Pro producenty] Dostal jsem Ronny J, Pi’erre Bourne, EarlThePearll, mého bratra Mitche [GoneMad]. Pracoval jsem s Alchemist a měl jsem jít do Severní Karolíny šukat s 9. divem. 'Slyšení rapu Lil Yachty nad alchymistickým rytmem může být pro fanoušky hip-hopu překvapením, protože chválený producent je synonymem pro tvorbu klasičtějšího zvukového prostředí rapu a umělec Quality Control Music pochází z éry SoundCloud. Yachty, který popisuje rytmus jako „šílený“ a „kurva šílený“, připouští, že to nebyla trať na jeden zátah. „Je to alchymista, tak upřímně si myslím, že to přehnaně přemýšlím,“ zdůrazňuje. 'Ale já se jen tak snažím, aby to bylo tak dobré.' Stále škrábám a začínám znovu, víš, protože to nechci posrat. “Dva umělci, kteří se pravděpodobně objeví jako funkce Lil Boat 3 jsou Playboi Carti a Oliver Tree. Podle Yachty se spojil s kalifornským alt-popovým zpěvákem Oliverem Treeem na připravovaném singlu „Asshole“, ke kterému rapper nedávno natočil videoklip. „Je to opravdu drogy,“ říká Yachty o písni. „Je to tak mák. Jako „iSpy“, trochu ten pruh ... Je to super chytlavé. ' „iSpy,“ spolupracovník Yachty 2016 s Kylem, má dosud na Spotify přes 575 milionů streamů.

Kreativita stromu je to, co Yachtyho přivedlo k myšlence spolupráce s ním. 'Skutečně miluji Oliver Tree,' sděluje Yachty 25letého signee Atlantic Records. „Je také super kreativní. Nastupující umělec; je super talentovaný. “ S více než 22 miliony zhlédnutí videa na YouTube pro skladbu Tree 'Hurt' je jeho důmyslná vize stále populárnější než kdy jindy.Vrácením zpět k písním jako 'Run It' v roce 2015 a jejich společný 2018 'Get Dripped', Playboi Carti a Yachty uspokojí své fanoušky dalším bangerem, na kterém se objeví Lil Boat 3 . „Nemám žádný pro jeho projekt [ Celá Lotta Red ], ale rozhodně jsem jednu dostal za svoji, “pokračuje Yachty,„ protože jsme to zvládli, když jsme udělali „Get Dripped“. A já si to jen nechám a dám si to na hovno. “ Název nadcházející skladby je stále pod pokličkou.

Vzhledem k tomu, že jsou dlouholetými přáteli, Yachty byla také zasvěcená do obsahu, který pravděpodobně vytvoří finální seznam skladeb pro další album Carti, Celá Lotta Red . „Carti mi hraje spoustu hudby,“ říká. „Celá jeho hudba je super dopingová. Jsem velký fanoušek, víš, miluji Cartiho a veškerou jeho hudbu. “

Ale nejprve je na řadě Yachty Lil Boat 3 . Nyní, když do října zbývají necelé dva měsíce, se rytíř milující pizzu zaměřuje na zpevnění zvuku a směru svého dalšího opusu. „Na svém projektu rozhodně pracuji neustále, pokaždé, každý den,“ vysvětluje Yachty. „Takže víš, hotovo a já mám spoustu dobrých sraček, ale pokud se mi něco líbí, tak se mi to líbí,„ chlape, tohle bude jen da-da-da-da ... „ Ne, opravdu ne, víš? A proto stále pracuji na tom, abych se tam dostal ... Mám spoustu hudby. Jen se to snažím zredukovat a zjistit směr, dát to dohromady a vyleštit. “Lil Boat 3 bude sloužit jako šestý projekt Lil Yachty Lil Boat (2016), Letní písně 2 (2016), Teenage Emoce (2017), Lil Boat 2 (2018) a Nuthin ' 2 Prokázat (2018). Před albem bude pětkrát uveden na kompilačním albu Quality Control Music, Control the Streets, sv. 2 , který dorazí tento týden. Yachty také plánuje upustit D do A mixtape („just’s Cause it’s’s something light“) představující detroitské rappery Sada Baby a Tee Grizzley („dva z mých oblíbených umělců“) a některé domorodce z ATL, letos.

PŘEČTĚTE SI ROZHOVOR LIL YACHTY V LETNÍM VYDÁNÍ 2019 MAGAZÍNU XXL

Podívejte se na 65 hip-hopových alb, které v roce 2019 dosáhnou 20 let