Lil Yachty a DJ Khaled Star ve videu Mans Not Hot od Big Shaq

Michael Dapaah, který je nyní známější díky komediálnímu rapperovi alter ego, Big Shaq, právě udělal další krok k přeměně svého virálního freestylu „The Ting Goes“ na plnohodnotný rapový vjem. Ve středu (25. října), jen něco málo přes měsíc poté, co upustil od inkarnace freestylové písně „Mans Not Hot“, Big Shaq upustil od oficiálního videa ke skladbě.

V novém videu, které režíroval Marv Brown, vezme Shaq svůj talent na South Beach, když udeří 2017 BET Hip Hop Awards, které se letos konaly v Miami. Skrz video nás Shaq vezme všude, když předvádí svá přehnaná rapová gesta, když do něj kope svou posádkou.V některých bodech videa byl zveřejněn na pláži. U jiných to kopne na červený koberec jako Lil Yachty, DJ Khaled, Waka Flocka a Jim Jones. Khaledovi dokonce nějakou dobu trvá, než se s ním objeví ve videu, kde přednesl několik svých podpisových řádků o stanovení cílů a ukončení nenávistí.Zatímco propojení Shaq s Khaledem a Lil Boatem je rozhodně skvělé, nejlepší část videa přichází, když se objeví Shaqova nekonečně meme hodná střelná onomatopoeias. Právě když plivl texty, přenesli jsme se do okamžiku, kdy koncertně předvedl skladbu, a diváci spolu s ním křičeli všechny falešné zvuky. Velký Shaq pro vítězství.

Podívejte se níže na video Big Shaq 'Mans Not Hot'.Podívejte se na 21 z největších prodejů prvního týdne hip-hopu v roce 2017 (dosud)