Lil Xan hodí pití na Instagram Star Supreme Patty, Brawl Breaks Out - Sledujte

Věci se nedávno zahřály mezi Lil Xan a vlivnou instagramerkou Supreme Patty v nočním klubu na Floridě. Ve skutečnosti tak vyhřívaný, že byl hoden nápoj a údery.

Podle videonahrávek sdílených uživatelem TMZ ve středu (31. března) měl Xan v neděli (28. března) vystoupení v Rooftop Lounge Treehouse ve Fort Myers na Floridě, kterého se zúčastnila i Nejvyšší Patty. Oba muži si údajně vyměnili slova a poté je kalifornský rapper viděn házet drink na Supreme Patty, který později účtuje Xanovi v VIP sekci rýma.Nevypadá to, že by byla přivolána policie a oba muži po boji odešli z klubu. Po fyzické hádce vzali Lil Xan a Supreme Patty své problémy na Twitter, který poněkud nabídl vysvětlení toho, jak tento boj vůbec začal.Později toho večera Patty tweetovala: „Lil Xan je zasraná kočička, kterou na mě hodil na akci, na kterou jsme oba dostali rezervaci, a když jsem se ho pokusil konfrontovat, jeho bezpečnost mě odtáhla pryč, vyraste se.

Odpověděl Xan a nabídl svou stránku příběhu. „Oba jsme dostali rezervaci ?? Bruhh, přišel jsi na moji akci a předstíral, jako bys byl za to rezervován & # x1F602; přišel ke mně ke stolu a pokusil se vypít všechny láhve & # x1F33D ;, 'napsal.Následujícího dne přidala Supreme Patty příběhu další dva centy. Patty také bědovala nad tím, že se snaží udržet si pozitivní image, ale dala najevo, že nebude tolerovat neúctu.

Na Twitteru napsal: „Nenastal jsem jen na Xanovi, když to včera v noci šlo. On nebo někdo z jeho skupiny na mě hodil drink v sekci, takže jsem očividně kurva vstal a pokusil se s ním bojovat, kluk je chromý jako kurva. “

Nejvyšší Patty v následném tweetu dodala: „Snažil jsem se být pozitivní a udržet si pozitivní obraz po celý uplynulý rok, ale bez ohledu na to, o koho jde, nebudu od nikoho brát neúctu. Zvláště kurva lil zan. “Internetová hvězda pokračovala v trollování Lil Xana a zveřejnila obrázek, na kterém drží Total Xanarchy umělec, jako by Xan byl dítě. Nejvyšší Patty označila obrázek: „Můj synu.“

Lil Xan nedovolil, aby byl vyřazen a vystřelil zpět na Supreme Patty zveřejněním snímku z Pattyho MMA boje proti Rudy Prieto z roku 2019. Patty byl poražen v matchup. Fotografie, kterou Xan sdílel, ukazuje Patty, která praštila do obličeje a přidala do obrázku velké písmeno L.

Vypadá to, že je to slovo Lil Xan proti slovu Supreme Patty. Ať tak či onak, přesvědčte se sami níže.

Podívejte se na hovězí maso z divokého rapu, které pravděpodobně nikdy nebude vyřešeno