Lil Xan uvádí na trh Xanarchii Valentýna inspirovaného zboží

V duchu Valentýna vytvořila Lil Xan nějaké nové zboží právě včas na dovolenou zaměřenou na lásku. Po vydání své sbírky Xanarchy v loňském roce dnes rapper na západním pobřeží zahajuje svůj merchandise inspirovaný obchod (31. ledna).

21letý rytíř na svém oficiálním webu představil novou kolekci Xanarchy, která obsahuje spoustu věcí na dovolenou, včetně mikin, triček s dlouhým rukávem, otcových klobouků a svetrů s posádkou. Sbírka byla inspirována dosud největší hitovkou Xana, 'Zrazen,' a hlavní témata, jako je amor, který ukazuje svůj šíp, bonbón ve tvaru srdce a mnoho dalšího. Většina položek také přichází v barevných odstínech dětské růžové, bílé a černé.Nová kolekce bude k dispozici později dnes v 18:00 EST nebo 15:00 PST a lze je zakoupit na webu rappera.Nedávno Lil Xan odhalil, že se chystá změnit své umělecké jméno na Diego, ale zatím oficiální změnu neprovedl. On také se připojil k hnutí anti-Xanax spolu s řadou dalších rapperů a umělců v hudební komunitě.

Podívejte se na nové zboží na Lil Xan oficiální webové stránky a v galerii níže.Podívejte se na fotografie merchandise Lil Xana