Lil Xan dostane tetování na obličej inspirované Macem Millerem a „Clockwork Orange“

Lil Xanovi může na jeho tváři docházet místo na tetování. Poté, co v červenci dostali tetování inspirované XXXTentacion Total Xanarchy rapper nyní debutoval s nejnovějším inkoustem na tváři: poctou zesnulému Mac Millerovi a Mechanický pomeranč -inspirované tat.

Kalifornský umělec naskočil na Instagram v neděli (9. září), aby předvedl své nové tetování na počest Mac Millera nad obočím, které zní: „MEMENTO MORI.“ „MOMENTO MORI, chybíš mi Mac, všichni mě teď můžou začít nenávidět,“ napsal. Memento mori znamená předmět sloužící jako varování nebo připomínka smrti, například lebka.Ve stejný den také svým fanouškům bližší pohled na další nové tetování na obličej a sdílel zprávu o tom, proč si nechává tetovat obličej. 'Dělám to pro mě, mohlo by mi to být jedno, jestli mě to bude ošklivě dělat, protože kvůli tomu jsem šel,' napsal Xan a ukázal Mechanický pomeranč tat, který vypadá jako kapalina kapající z jeho víčka.

„Ošklivý je nový krásný, no ne, ale je na něm něco pravdy, miluji vás, lidi,“ dodal.

Xan také sdílel několik dalších obrázků svého nejnovějšího tetování ve svém příběhu na Instagramu. „Vím, že jsem ošklivý, chápu to,“ napsal. 'Můj manažer mě nenávidí, lol.' Rapper také odhalil, že kapající tetování bylo spolu s Yungem Leanem inspirováno NA Mechanický pomeranč. „Crying Always This This Inspired by @ yunglean2001 ... A inspirováno mechanický pomeranč duhhh. 'Nejnovější tetování rappera přicházejí poté, co obhájil své kontroverzní komentáře o Tupacu Shakurovi v březnu. Minulý týden Xan skočil na Instagram Live a postavil se tím, že označil hudbu Pac za nudnou a řekl, že fanoušci přehnaně reagovali. 'Nic jsem neudělal. Po Tupacovských sračkách jsi se doslova choval, jako by Tupac byl tvůj zatracený dědeček, “řekl.

Podívejte se níže na nejnovější tetování na obličej Lil Xan.

@xaniety přes Instagram@xaniety přes Instagram

@xaniety přes Instagram

Podívejte se na 33 rapperů s tetováním na divokém krku