Lil Wayne říká „F @ k the Grammy“

Lil Wayne to necítí ceny Grammy a dnes vyskočil na Twitter, aby se podělil o své myšlenky na každoroční slavnostní událost.

V pondělí odpoledne (15. března) Weezy tweetoval „Fuk the Grammys“.travis scott ft nav biebs v pasti

Není jasné, co přesně podnítilo poselství newyorského rýmu, ale není prvním umělcem, který se vyslovil proti prestižní soutěži o ocenění v posledních několika týdnech.liltunechi přes Twitter

Minulý týden zpráva od The New York Times tvrdil, že The Weeknd bude bojkotovat ceny Grammy i poté, co Akademie nahrávek nenavrhla jeho album č. 1 Billboard 200 Po hodinách nebo jeho nahrávka Billboard Hot 100 č. 1 'Blind Lights. „Kvůli tajným výborům již nedovolím svému labelu předávat moji hudbu na Grammy,“ řekl zpěvák publikaci ve svém prohlášení. Abel zavolal na Grammy také loni v listopadu.Weezy F. Baby lze nyní přidat na seznam umělců, kteří bezdůvodně zavolali Grammy, jako jsou Jay-Z, Kanye West, 50 Cent, Frank Ocean a Tyler, The Creator.

osud zuřivého obalu alba

Ačkoli Wayne necítí Grammy - mírně řečeno - po celou dobu své kariéry odešel s několika gramofony. Byl nominován 24krát a vyhrál pět z 24: Nejlepší rapové sólové vystoupení pro film „A Milli“ (2008), Nejlepší rapové vystoupení dua nebo skupiny pro „Swagga Like Us“ (2008), Nejlepší rapová píseň pro 'Lollipop' (2008), nejlepší rapové album pro Tha Carterová III (2008) a Best Rap Performance for 'No Problem' (2017).

Tunechi také debutoval na jevišti Grammy v roce 2008 a předvedl film „Swagger Like Us“ s T.I., Jay-Z, M.I.A. a Kanye West. Ten večer vystoupil pod pódium podruhé, aby hrál s Robinem Thickem „Tie My Hands“ a později se zúčastnil směsice „Big Chief“ a „My Feet Can 'Fail Me Now Now“ s Thicke, Allen Toussaint a Dirty Dozen Dechová hudba jako pocta rodnému městu Lil Wayne a obětem hurikánu Katrina.XXL požádal tým Lil Wayne o komentář.

Podívejte se na každého vítěze ceny Grammy za nejlepší rapové album