Lil Wayne získává svou vlastní značku plevelů

Je to oficiální. Lil Wayne vstoupila do konopného průmyslu.

V pondělí (2. prosince) Weezy vytvořil svůj účet Instagram a oznámil svůj nejnovější obchodní podnik GKUA Ultra Premium. Na fotografii je vidět, jak Tunechi kouří předvalcovaný kloub plný své nové značky marihuany.„JE TO, ŽE GKUA Ultra Premium @ gkuaofficial #thatgkua #myweed,“ napsal Lil Wayne ve svém titulku.Oficiální web značky konopí slibuje, že Wayneův pupen vám dá „nejlepší maximum vašeho života“. Každý kloub před rolováním a kazeta s vape CBD / THC vyrobená „z toho nejlepšího konopí“ má Tunechiho pečeť schválení.

„Lil Wayne, umělecký gigant a znalec konopí, vytvořil špičkovou značku konopí GKUA Ultra Premium. Produkty GKUA Ultra Premium jsou vyráběny z toho nejlepšího konopí a jsou ochutnávány a schváleny Lil Wayne. Lil Wayne poskytuje inspiraci milionům lidí a nyní ji dodává v jedné další formě, nejlepší ve vašem životě. Ať už jste začínajícím znalcem nebo jste na scéně nováčkem, jste pozváni na večírek, “uvedl úředník web píše .Lil Wayne v průběhu let investoval do několika obchodních podniků, jako je jeho řada oděvů Trukfit. Také se spojil s rumem Bumbu. Pro říjnové vydání značky Pokoj Bumbu, což je show, která umožňuje umělcům mluvit o mnoha věcech, Wayne připustil, že všechny jeho písně jsou technicky nedokončené.

„Zůstávám příliš dlouho v práci a nikdy nedojdu s tím, co jsem začal, s jakoukoli písní, kterou dělám - nikdy nedokončeno ve studiu,“ říká. 'Každá píseň, kterou jsem kdy vydal, byla nedokončená.'

Podívejte se níže na novou značku konopí Lil Wayne.jeden člověk může změnit význam světových textů

Podívejte se na 50 nejlepších hip-hopových alb od roku 2000