Směs Lil Wayne Drops No Ceilings 3: Poslouchejte

Mixtape Weezy je opět zpět.

V pátek (27. listopadu) vydala Lil Wayne nový mixtape, Žádné stropy 3 . Třetí pokračování prestižní série mixů Tunechi obsahuje 20 skladeb a jako obvykle obsahuje Weezy, který zachytává těla v těch nejžhavějších skladbách, které za posledních pár let upadly. Žádné stropy 3 také obsahuje hostující vystoupení od Young Thug, Guddy Gudddy, Cory Gunze a dalších a má hudební shledání Wayna a Drakea k písni „B.B. Král Freestyle. “Weezyovi synové Kam a Lil Tune se také objevují v písních „Kam“ a „Hollywood“.Wayne nejprve se fanoušci rozběhli k vydání zpět v srpnu, když řekl, že páska přijde další v jeho katalogu, následovaná Tha Carter VI . '' [Tha] Carter VI brzy přijde, ale mám Žádné stropy přichází první. Žádné stropy 3 , “Prozradil Wayne během rozhovoru na ESPN.

Začátkem tohoto týdne plně využil zaváděcí režim a odhalil datum vydání projektu na Instagramu pomocí DJ Khaleda, který hostuje mixtape.„Žádné stropy 3 !!!!! Hostoval @djkhaled, 'Wayne napsal jako titulek k videu Instagramu s Khaledem, který si ve studiu prohlížel projekt. „Je to !!!️ !!! Byla minuta! Cítil jsem, že je to už dávno splatné! Me and da 6 God @champagnepapi aka da Certified Lover Boy got one !!! No opravdu, JEDEN JEDEN (@djkhaled voice) Nejsem sh * t bez vás všech !!! Žádné stropy 3 bomin brzy na noceilings3.com. '

eric andre show chance the rapper

NC3 přijde jako tolik potřebné rozptýlení pro Lil Waynea, který na něj chytal teplo vztah s prezidentem Trumpem. Rapper byl také nedávno zasažen federálními obviněními ze střelných zbraní .

První Žádný strop s mixtape vyšel v roce 2009 a je považován za jeden z nejlepších mixů posledních dvou dekád . Ta páska byla konečně vydáno pro streamovací služby přes léto. Wayne navázal na druhé vydání v listopadu 2015. Nyní dokončuje trifectu.Poslechněte si Lil Wayne Žádné stropy 3 mix níže.

Lil Wayne Žádné stropy 3 Seznam skladeb mixu

zábavné rapové písničky na tanec

1. „V8“
2. „B.B. King Freestyle 'představovat Drake
3. 'Lamar'
4. „Na noc“
5. „Něco jiného“
6. „Život je dobrý“
7. „Peggy Bundy“
8. 'Out West' s Young Thug
9. „Církev“ představující Hoodbaby, Euro a Guddu Guddu
10. „Comme De Garcon“
11. „Hluboký konec“
12. 'Drag & Em' s Guddou Guddou
13. 'Drive Bys' představující Vice Versa
14. 'FL4M3 $' představující Lil Tune
15. „Tříhlavá koza“ s Cory Gunzem a YD
16. „Hollywood“ s Young Carterovou
17. „Kam“ s Young Kam Carterem
18. Kamilla s Jayem Jonesem
19. „2D diamanty“
20. 'Afro'

Mladé peníze

Podívejte se na alba Lil Wayne, která stojí za poslech a ta, která potřebujete přeskočit