Lil Wayne Drops Mix „Věnování 6“

Po několika měsících škádlení jsme konečně dostali nový mixtape Lil Wayne, Věnování 6.

Dvanáct let stará série mixů, kterou pořádá DJ Drama, se stala oblíbeným fanouškem. S posledním vydáním, které se objevilo v roce 2013, fanoušci Tunechi slintali pro nové vydání.Část šest byla poprvé škádlena v roce 2016 a začátkem tohoto roku bylo plánováno na listopadové vydání. Začátkem tohoto měsíce Weezy potvrdil, že projekt dnes (25. prosince) poklesne. 'Je čas!' tweetoval. „Přihlaste se k odběru novinek a hudby před datem upuštění! Mým fanouškům to dělám pro všechny! # D6 VESELÉ VÁNOCE. “ Nyní jsme tady.Nová páska obsahuje 15 skladeb a obsahuje velkou dávku umělců Young Money, protože se objevují Nicki Minaj, Gudda Gudda, Cory Gunz, Euro a HoodBaby. Páska se také může pochlubit místem pro hosty rapperem Freebandz, Zoey Dollaz.

Zahrnutý je dříve vydaný bezplatný styl „bankovního účtu“. Hlava Honcho Young Money také zachycuje těla nad instrumentálními skladbami YFN Lucci 'Everyday We Lit' a Lil Uzi Vert 'XO Tour Llif3.'Po hudební stránce má Wayne klidný rok a jeho jedinou sólovou nabídkou v roce 2017 je V Tune důvěřujeme EP, projekt se čtyřmi skladbami, který v červenci klesl. Neustále udržuje své vysoce očekávané Tha Carter V vyjde brzy. Prozatím to s radostí vezmeme.

Wayne nedávno mluvil NFL GameDay Prime a ukázalo se, že budou dvě verze projektu, takže bychom měli dostat další skladby později.

Poslechněte si Lil Wayne Věnování 6 mix níže.Lil Wayne Věnování 6 Seznam skladeb mixu

1. „Odletět“
2. „Každý den jsme nemocní“
3. Feat. „Boyz 2 Menace“ Gudda Gudda
4. 'Eureka' Feat. HoodyBaby
5. Feat. '5 hvězdiček' Nicki Minaj
6. „Bankovní účet (Remix)“
7. „XO Tour Life“
8. Feat. 'Let' Em All In '. Cory Gunz a Euro
9. „Mladý“
10. Funkce „New Freezer“. Gudda Gudda
11. Funkce „Co bude dál“ Zoey Dollaz
12. „Blackin“ Out 'Feat. Euro
13. ‚Suwu '
14. 'My Dawg' Feat. HoodyBaby
15. „Tenisky Yeezy“

Mladé peníze / hotovostní peníze

Podívejte se na 50 nejlepších hip-hopových projektů roku 2017