Lil Wayne kupuje 15,4 milionů dolarů domů - zpráva

Lil Wayne právě povýšil na nové sídlo v Los Angeles, které stálo hlavu Young Money honcho přes 15 milionů dolarů.

V sobotu (3. dubna), TMZ oznámil, že Weezy koupil dům v bahenní oblasti Hidden Hills v Kalifornii a zaplatil 15,4 milionu dolarů za sídlo v prestižní komunitě v LA. Domov má údajně sedm postelí a sedm a půl koupelny a přichází na 12 135 čtverečních stop. Na kopci o rozloze 3,26 akrů se mohou chaty pochlubit také domácím kinem, bazénem, ​​basketbalovým hřištěm a penzionem s jednou ložnicí. Mezi další doplňky patří kuchyně kuchaře, snídaňová místnost, chlazený stánek s vínem, piano a salonek baviče. Domov je údajně blízko bydliště Kylie Jennerové.



TMZ



obrázky dívek líbajících jiné dívky

V dalších novinkách souvisejících s Waynem nedávno Tunechi dělal titulky pro diskreditaci cen Grammy . Jednoho dne po udílení cen Grammy za rok 2021, které se vysílalo 15. března, Weezy vyskočil na Twitter a nevysvětlitelně zveřejnil „Fuk the Grammys“. Během své hudební kariéry Wayne získal pět cen Grammy.

Ačkoli 25 let v rapové hře, Wayne stále zdánlivě pracuje stejně tvrdě jako kdykoli předtím. Minulý měsíc, on odhalilo nové kompilační album Young Money je na cestě . Toto následuje po novinkách, že upustí od svého Nejsem člověk 3 letošní projekt a potvrzení, že v určitém okamžiku dojde ke společnému albu s Nicki Minaj. Naladit také diskutovali o dalším společném turné s Drakem .



To všechno bylo po Waynovi v ohrožení přiznal se k federálnímu obvinění ze střelných zbraní loni v prosinci a hrozil mu 10 let vězení. Naštěstí pro rappera z New Orleans to byl on prominut v lednu bývalý prezident Spojených států Donald Trump .

dj drama gangsta grillz: písně z alba

Travis Scott vyplácí 23,5 milionu dolarů v hotovosti za New House