Lil Wayne se účastní natáčení videa Tory Lanez den po prezidentském odpuštění

Krátce po obdržení a odpuštění od bývalého prezidenta Spojených států Donalda Trumpa , Lil Wayne se vynořuje jako fénix z popela a pracuje na novém videu pro novou píseň s Tory Lanez.

V neděli (24. ledna) sdílel Tory Lanez prostřednictvím Instagramu klip z videa ze setu, kde natáčel pro svůj nový singl „Velký sklápěč“ s Lil Waynem a Melii. Wayne je viděn tančit v růžové mikině, zatímco nosí dozadu baseballovou čepici, zatímco žena leží před ním nahá na tom, co vypadá jako nosítka nebo nemocniční postel.V titulku k 13sekundovému klipu Lanez poukazuje na to, jak došlo k natáčení videa hned poté, co Wayne zajistil milost při čekání na rozsudek po v roce 2020 se přiznal k federálnímu obvinění ze střelných zbraní.

'@liltunechi bruh ... PRVNÍ DEN PO PARDONU přišel můj nigga a natočil moje video pro výkon #BigTipper. @melii & # x1F525; ☔️ & # x1F525; ☔️ & # x1F37E; ..., “popsal torontský umělec část IG příspěvku.

Jak titulek pokračoval, Lanez vyjádřil svou vděčnost 38letému otci čtyř dětí, o kterém ho rapper-zpěvák řekl, že ho v minulosti podporoval. Lanez mohl hovořit o společném úsilí, na kterém on a Wayne pracovali v předchozích letech, jako například „Talk to Me (Remix)“ představující Weezyho, Rich The Kid a DJ Stevie J.„NIKDY NEZAPOMENUJÍM NEJLEPŠÍ LÁSKU, ŽE SE VYSTAVUJTE TUNE !!! ❤️ & # x1F37E; ☔️ & # x1F624; & # x1F525; #BIGTipper VIDEO PŘIPRAVUJEME! & # X1F525; & # x1F525; & # x1F608; & # x1F525; & # x1F608; # OneUmbrella2021 Nehrajeme férové ​​& # x1F624; & # x1F624; & # x1F624; & # x1F624 ;, přidán Lanez v titulku.

Ačkoli Wayne nikdy veřejně nevydal prohlášení k aktuálním právním problémům Tory Lanezové, které vycházely z incidentu střelby Megan Thee Stallion, Weezy F. Baby není jediným rapperem, který v této době s Lanezem spolupracoval. Poté, co Lanez na začátku tohoto měsíce oznámil vydání nové písně a videa s DaBaby, Megan obhajovala Billion Dollar Baby Entertainment CEO po fanoušci ho začali dissing na sociálních médiích a obvinil Baby, že hraje obě strany.

Megan navrhla, že spolupráce mezi DaBaby a Tory Lanez byla stará, což znamená, že byla vytvořena před ní a rodákem ze Severní Karolíny při natáčení jejich hitu „Cry Baby“, který se objevuje na jejím debutovém albu, Dobré zprávy .Podívejte se na 21 hip-hopových projektů, které byly fanoušky opravdu nadšené, ale nikdy se nestaly