Lil Uzi Vert se zdá být naštvaná společností ASAP Rocky a Rihanna Seznamka

Následující zprávy, které tento týden obíhají po internetu, že Rihanna a A $ AP Rocky oficiálně chodí , Lil Uzi Vert sdílel své zděšení nad pověstným párem.

Ve čtvrtek (3. prosince), poté, co se na internetu objevily videozáznamy a statické snímky RiRi a Rocky, kteří se procházeli pozdě v noci v ulicích New Yorku, Uzi pořídil snímek jedné z fotografií a poté jej zveřejnil k jeho Instagram Story a vyjádřil svou nedůvěru.„To nemůže být pravda,“ napsal k obrázku, který ukazuje, že Rihanna má na sobě nadměrně krémovou bundu, mikinu, tepláky, tenisky a ochrannou masku. Rocky je vidět v maskovací bundě, mikině, teniskách a obličejové masce.liluzivert přes Instagram

Kromě toho, že Uzi plně nevěří zpěvákovi R&B a zprávám o vztazích mezi členy A $ AP Mob, zjevně také nesleduje Rihannu na Instagramu. RiRi byl jedinou osobou, kterou Lil Uzi Vert nějakou dobu sledoval na platformě sociálních médií, než tento týden upravil svůj následující počet z jedné na nulu.Stránka šestá na začátku týdne uvedli, že Rihannu a Harlem, rhymera chovaného v New Yorku, spatřili na večeři s přáteli v hostinci Beatrice v New Yorku o prázdninovém víkendu díkůvzdání. Zdánlivě tedy potvrzují zvěsti, že skutečně chodí.

Kromě dvou flirtování během a video rozhovor pro GQ v srpnu časopisu pro řadu péče o pleť Ri's Fenty začal mlýnek bzučet Rihanna a Rocky v lednu tohoto roku také.

Rihanna a Rocky jsou už nějakou dobu přátelé. Pokud si vzpomenete, byl to úvodní akt jejího turné Diamonds World Tour v roce 2013.Když už mluvíme o vztazích, Lil Uzi se říkalo, že chodí s JT of the City Girls . Ve skutečnosti údajně tento týden k narozeninám připravil její vůz Mercedes Benz třídy G.

Tito rappeři tvrdí, že jsou lepší než jiný umělec, vy jste soudce