Lil Uzi Vert říká, že s Playboi Carti už není za dobrých podmínek

Lil Uzi Vert a Playboi Carti byli kdysi BFF, ale nyní bývalí XXL Podle rappera Philly už prváci nejsou v dobrém vztahu.

Uzi se ve čtvrtek večer (28. listopadu) vydal na twitteru a poté položil otázky fanouškům. Jedna odpověď vynikla. Na otázku, zda jsou s Carti stále v dobrém vztahu, Uzi prázdně odpověděl: „NE.“Později se další uživatel Twitteru znovu zeptal na stav přátelství Uzi a Carti.'A co ty a Carti ???' zeptala se osoba.

'Nic, jen jsem se vydal jinou cestou,' odpověděl Uzi.Lidé rádi věděli, že mezi častými spolupracovníky nebylo přinejmenším žádné hovězí maso. „Nejsem tvrdý. Nejsem hovězí. Mohli bychom mít přátelské šaty, “napsal Uzi.

LilUziVert přes Twitter

LilUziVert přes TwitterUzi měl včera v noci internet, poté, co na sociálních médiích zavolal šéfy labelu Generation Now DJ Drama a Don Cannon.

'Seru na Dj, který zlomil ‍♂️ Niggas mě potřebuje 2 kapky 2 výplaty,' napsal Uzi ve dvojici tweetů, které byly odstraněny. „Můj nejlepší přítel Mean dostal více peněz Den Drama Přísahám na všechno, na co ani v tomto odvětví ‍♂️ @MeanXVI,“ napsal v dalším tweetu.

jsem lepší než tupac a biggie

'Stále mám lásku k Donu Cannonovi s jeho Falešným zadkem ahhhhh Ty hadí zadek nigga Chci být jako ty, až vyrostu,' dodal Uzi.

Uzi už nějakou dobu projevuje frustraci z otisku. Jeho vysoce očekávané Věčný útok album pokračuje v limbu.

Podívejte se na fotky všech XXL Nováček, který byl v průběhu let uveden do třídy nováčků