Lil Uzi Vert říká, že upouští další dvě alba a odchází do důchodu

Lil Uzi Vert už zdánlivě mluví o odchodu do důchodu.

V pátek (13. listopadu), jen několik hodin před vydáním společného mixu s Future, Pluto x Baby Pluto , Philadelphia rhymer šokoval fanoušky tweetem zmiňujícím se o tom, že v budoucnu zavěsí mikrofon.„Dělám další dvě alba, pak jsem venku,“ tweetoval spolu se znamením míru, emoji Země a UFO. Krátce nato příspěvek smazal.LilUziVert přes Twitter

Je zvláštní, že Uzi teď mluví o odchodu do důchodu, když se zdá, že je na vrcholu svých sil. Věčný útok měl v březnu jeden z největších debutů roku 2020, když vyšel v březnu, přesunul působivých 288 000 ekvivalentních albových jednotek a okamžitě střílel na číslo 1 v žebříčku Billboard 200.Uzi už může mít připraveno jedno ze svých posledních dvou alb. Několik měsíců po vydání jeho Věčný útok LP, on odhalil, že má brzy nové album . Uzi možná mluví o sólovém studiovém albu, nikoli o společném mixu, který právě upustil od Future. 14. listopadu Uzi odhalil, že s Future upustí od dalšího společného vydání.

'Bláznivá věc jsem já a @ 1future asi o 2 poklesy znovu,' tweetoval Uzi.

Dodal: „První byl výhradně pro Skreeeetz ... Druhý je pro NEJVĚTŠÍ Mluvčí, které vlastníte. Říkám vám to. Označ moje slova @ 1future. 'Uzi už dříve hrozil odchodem do důchodu. V lednu 2019 řekl, že s hudbou úplně přestal, ale to bylo, když procházel problémy DJ Drama a štítek Generation Now , ke kterému je Uzi podepsána společně s Atlantic Records. Možná nyní bývalý 2016 XXL Nováček chce jít na vrchol.

Podívejte se na 20 znamení, že jste fanouškem Lil Uzi Vert