Lil Uzi Vert odhaluje tři obaly alb Eternal Atake a žádá fanoušky, aby si vybrali

Hodiny po doručení jeho nového singlu Tímto způsobem , Lil Uzi Vert začal upouštět podrobnosti o svém dlouho odloženém albu Věčný útok .

V pondělí (2. března) naskočil rapper z Philadelphie na svůj účet na Twitteru a tweetoval, že bude sdílet tři různé návrhy obalů alb pro Věčný útok a nechte fanoušky vybrat si své oblíbené umělecké dílo. Nechám vás vybrat si obal !!!! tweetoval. Mimochodem zahrnuje obaly od 3 různých umělců, takže dáváme příležitost, i když si vás nevyberou, a dodal s úsměvem na tváři s rohy emodži.Uzi pro první obalový obrázek řekl, že to bude vypadat podobně jako obálka jeho dalšího singlu Baby Pluto, který oznámil dříve během dne. Singl také obsahuje Syd ze skupiny The Internet. Předloha má hnědou ruku a vícebarevný diamant dešťové kapky obklopený zlatými diamanty v pozadí.Uzi popsal „Baby Pluto“ jako z tohoto světa. „Tímto způsobem“ byl nějaký Orenji hovno, je to super, je to sladké, je to hezké .... ale 'Baby Pluto' vezme tě, holka z vesmíru, “tweetoval fanouškovi.

Pokud jde o obálku druhého alba, Uzi zveřejnil intergalaktický snímek představující tři ženy na Měsíci mávající na kosmickou loď vznášející se nad technickou barvou planety Země. Chicagský rapper Twista tolik miloval druhou obálku, křičel na Twitteru.„@LILUZIVERT váš nový singl tvrdý jako fuk a já osobně mám rád 2. obal #EA,“ tweetoval Twista. Uzi odpověděl: „Díky Twiste jsi legendou, některé z největších veršů JSME ŠAMPIONY PŘINÁŠÍ ZPĚT SKVĚLÉ PAMĚTI DĚKUJEME ZNOVU. & # X1F31F; '

Uzi neprozradil třetí obálku až do úterý (3. března), po sérii tweetů. Konečné umělecké dílo zahrnuje Uziho stojícího v obrovském davu lidí, kteří mají k němu natažené ruce. Někteří z nich drží cedule.

Minulý týden Lil Uzi Vert také odhalil, že jeho nové album bude vydáno 13. března. Podívejte se na jeho tweety a tři navrhovaná umělecká díla obalu alba níže.Generace nyní

Generace nyní

Generace nyní

Podívejte se na 35 nejočekávanějších hip-hopových alb roku 2020