Lil Uzi Vert si pamatuje bití u Shob Ones Mobb Deep's Pt. II

Mobb Deep 's' Shook Ones, Pt., S jeho strašidelnou instrumentální a pronikavou pouliční lyrikou II 'je jedna z nejsmazatelnějších písní v historii rapu. V návaznosti na neočekávanou smrt Prodigy z minulého týdne se představitelé rapových her odráží na odkazu P i legendární písni, mezi nimiž jsou i Lil Uzi Vert a Pharrell.

Během epizody Pharrella a Scotta Venera JINÝ tón podcast v rádiu Beats 1 společnosti Apple Music, Uzi krátce hovořil o odkazu P a Mobb Deep 's Shook Ones Pt. II. “ Zatímco si Skateboard P pamatoval, že při hraní písně lidé začali bojovat, Uziho zkušenost byla trochu jiná.'Už jsem si tu píseň odbil, to si pamatuji,' vysvětlil Uzi, možná tím, že měl na mysli výprask od starších členů rodiny. Nezní to skoro tak cool jako Pharrelův příběh, ale je to skvělé, že Uzi dokáže v té době svého života mluvit tak upřímně.Uzi dále prohlásil, že je prakticky nemožné být obeznámeni se zásadní skladbou Mobb Deep. „Není to jen hip-hop - v Americe tu skladbu neslyšíte. Stejně jako, i když neznáš jméno, budu-li hrát tuto skladbu, budeš jako: „Ano, znám tu píseň,“ Uzi řekl předtím, než Pharrell označil Prodigyho za „úžasného textaře“ a ocenil Havoca za jeho známé produkční schopnosti.

Na jiném místě rozhovoru Uzi hovoří o Marilyn Mansonovi, který je poprvé ve studiu s Pharrellem a jeho pokrok LUV Is Rage II . Jak blízko je to k dokončení? 'No, je to buď nula, nebo sto.' Takže řeknu nulu, dokud to nebude hotové. Dostane se tam, “říká Uzi. Takže ano, nezní to, že to přijde tak brzy. Říká však, že kolab se Skateboardem P je „ořechový“.Podívejte se na klipy z Uziho vzhledu JINÝ tón níže.

Podívejte se na fotografie ze zákulisí Lil Uzi Vert na 2016 XXL prváku Shoot