Lil Uzi Vert náhle ukončí rozhovor s Nardwuarem, protože hostitel ví příliš mnoho

Lil Uzi Vert se o víkendu v Kanadě setkala s vševědoucím tazatelem Nardwuarem, což vedlo k jednomu z nejkratších a nejzábavnějších rozhovorů hostitele.

Uzi byl ve městě na titulku The Breakout Winter Festival ve Vancouveru, BC, v pátek (14. prosince) a poté zaslán na pohovor s „The Human Serviette“. Nardwuar téměř neprovedl střih a je zobrazen čekající před šatnou rappera. Nakonec mu je dovoleno mluvit s Uzi, který podle všeho právě dokončil svůj set.Nard vždy přichází s dárky. Při této příležitosti poskytuje Uzi zombie bustu odporného rockera GG Allina, jehož je LUV jednoznačně fanouškem. Daruje také Uzi promo plakátem GG Allin. Krátce nato Nard sáhne do své obrazové tašky a vytáhne informace z Uziho rané kariéry. 'V té době Lila Uziho jsem se o všem právě dozvěděl,' odhaluje rapová hvězda.Během rozhovoru se Uzi ptá Nardwuara, zda je extáze nezákonná, protože mu během show předal přátelský fanoušek.

Když Nardwuar dá Uzi plakát Rob Zombie, rapper začne být trochu podezřelý, jak je obvyklé.'Jak to víš [líbí se mi to?' Uzi otázky. „Jsem rád, že jsem dobrý člověk, protože kdybych byl vyšetřován kvůli něčemu, teď bych se bál. Jak to víš? Ani o tom nevědí. “

Kodak černý před a po vězení

Poté, co Nard přivedl jméno Guns Garcia, Uzi se na něj trapně podíval a řekl: „Jo, ví toho příliš mnoho. Nemohu to udělat, “než vyběhl z budovy na svou čekající jízdu. Nakonec ho vystopuje Nardwuar, který ho přiměje k tomu, aby udělal své slavné outro, mínus nepříjemný pohled.

Ukázalo se, že Guns Garcia je DJ z Philly. Internet udělal nějaké sleuthing a spekuluje, že oba jsou staré plameny. Mnoho lidí se dokonce zapojilo do jejích komentářů a obviňovalo ji, že je osobou, která drží Uzi Věčný útok album.Není to poprvé, co to Uzi a Nardwuar rozsekali. V roce 2016 provedli rozhovor, kde rapper ‚New Patek 'hovořil o svém životě trumpetisty na střední škole, o tom, jak ho Marilyn Manson inspiroval, aby získal grily a další.

Ve zprávách souvisejících s hudbou na něj fanoušci Uzi trpělivě čekají Věčný útok album. Philly rapper aktualizuje fanoušky projektu. Nedávno, během show Lil Uzi Vert & Friends ve Filadelfii, řekl fanouškům: „Konečně jsem s tím kloubem skončil, já ten kloub upustím.“

rokenrolová síň slávy rapperů

Stále nenabídl solidní datum vydání, ale debutoval s novou písní s Chief Keefem.

Níže se podívejte na veselý rozhovor Lil Uzi Vert s Nardwuarem.

Podívejte se na fotografie ze zákulisí Lil Uzi Vert na 2016 XXL prváku Shoot