Lil Twist propuštěn z vězení

Lil Twist je z vězení. Dallasský rodák byl ve středu (29. března) propuštěn z vězení poté, co si odseděl čas za útok na bývalou hvězdu Nickelodeonu Chrisa Masseyho.

„Jsem doma! Díky bohu! #YM, “napsala Lil Twist na Instagram.Rapper byl původně odsouzen k jednomu roku vězení poté, co se nedopustil žádného sporu o šest obvinění. Lil Twist se dokázal dostat dřív, protože si odseděl pouze sedm a půl týdne ročního trestu.Lil Twist byl za svůj útok poprvé obviněn v březnu 2015. V listopadu 2014 se MC údajně vloupalo do domu herce Kyla Masseyho a jeho bratra Chrise zbili mosaznými klouby. Okresní prokurátor v Los Angeles obvinil Lil Twistu z krádeže vloupáním, výhrůžkami, krádeží, baterií a dvěma útoky smrtící zbraní.

travis scott co nejdříve skalnatý vzhled

Rapperův trest byl celkem lehký, vše bylo zváženo. Pokud byla Lil Twist usvědčena ze všech obvinění, mohla ve vězení čelit až 25 letům vězení.24letý umělec bude doufat, že jeho vězení je poslední z jeho právních potíží. Chránce Lil Wayne byl také zatčen během řízení jeho případu útoku poté, co se nedostavil na soudní datum. Na jednání byl přítomen právník Lil Twist, ale soudce neodpustil nepřítomnost rappera. Když se Lil Twist konečně objevil v soudní budově v Los Angeles, byl po svém příjezdu zadržen a rezervován.

20 vašich oblíbených rapperů pojmenovalo své oblíbené rappery