Lil Tecca's Ransom Breaks Post Malone's Record for Longest Consecutive Charting No. 1 Song on SoundCloud

Ve věku 17 let ji Lil Tecca nadále zabíjí.

Ve středu (9. října) SoundCloud oznámil, že nastupující rapper porazil Post Malone pro nejdelší singl č. 1 na streamovací platformě. „Ransom“ od společnosti Tecca si udržel místo č. 1 na streamovací platformě poté, co zůstal na č. 1 po dobu 86 po sobě jdoucích dní. Tím, že tak dlouho držel místo, překonal rekord v singlu Posty's 21 Savage z roku 2017 s názvem „Rockstar“. Rockstar byl č. 1 po dobu 77 týdnů.V písni, kterou produkovali Nick Mira a Taz Taylor, rapuje Tecca o luxusním životě, který je pro něj nyní pravděpodobně dostupnější než kdy jindy.'Mám černou, mám bílou, co chceš? / Vyskočit ven z Ducha a vyskočit do Fantomu / Vím, že jsem na ránu, nejsem hloupý / Snaží se mi unést proud, vezmu si zadek za výkupné / vím, že jsem pryč / vidí mě foukat & nahoru, teď říkají, že něco chtějí, “zaklepe Tecca na háček stopy, která se objeví na jeho Milujeme tě Tecca projekt.

všechny pohledy na mě prodej v prvním týdnu

K dnešnímu dni společnost Ransom nashromáždila na SoundCloudu více než 95,1 milionu streamů. Píseň nashromáždila téměř 100 000 000 streamů, samotná Tecca získala více než 275 000 sledujících.Tecca, která se připojila ke společnosti SoundCloud v roce 2017, převzala cenu hudební služby Chart-Topper na akci pro společnost. Na akci byl obdařen párem Nike Air Force 1 přizpůsobeným GRXN, který je opatřen jediným logem od vedoucích pracovníků společnosti.

Začátkem tohoto týdne se singl Post Malone s názvem „Gratulujeme“ představující Quavo stal po dvou letech diamantem streamovacích služeb diamantem a Post se umístil mezi rappery jako Tupac Shakur, Juicy J a T.I. jako ostatní umělci, kteří prodali 10 milionů kusů. Je zřejmé, že komerční odvolání společnosti Posty nelze odmítnout. To je část toho, proč je byl na cestách na různých představeních tak často.

Pomozte Lil Tecce oslavit toto velké vítězství streamováním jeho singlu 'Ransom' níže.Podívejte se na 12 rapperů, kteří odstranili své účty sociálních médií