Lil Snupe umírá - dnes v hip-hopu

V tento den, 20. června, v historii hip-hopu ...

LRG oblečení přes YouTube2013: Louisiana MC a pobočka Dream Chasers Lil Snupe byl rapper na vzestupu, když byl zabit kvůli hádce 20. června 2013. Born Addarren Ross, kariéra Snupe vypadala jasně už od útlého věku. V pouhých 17 letech byl Snupe podepsán pod značkou Meek Mill's Dream Chasers v dubnu 2013 poté, co Meek uslyšel jedno demo od mladého rýmujícího šmejda. V průběhu své krátké kariéry Louisianský spitter upustil R.N.I.C. mixtape a spolupracoval s Boosie Badazz, DJ Mustard a Meek Mill.20. června 2013 byl Snupe hraní videoher v domě v Louisianě, pohádal se s jiným hráčem a byl zastřelen. Snupe zemřel téměř okamžitě z několika střelných poranění hrudníku. Bylo mu 18 let. Dny po Snupeově smrti vydala policie zatykač na Tonyho Holdena, muže hrajícího hry se Snupem v té době, o kterém se věřilo, že je Snupovým zabijákem. Holden, 36 let, byl účtováno a to nejen vraždou prvního stupně, ale také ozbrojenou loupeží a nezákonným držením střelné zbraně odsouzeným zločincem.

nejoblíbenější hip hopové písně 2018

Následující měsíc 3. července policie zatkla 21letého Edricka O. Stewarta, svědka a údajného komplice Snupeho zabití, a obvinila ho ze zabití. Stewart si zachoval svou nevinu a tvrdil, že se snaží pomoci Snupovi. Balistické důkazy se neshodovaly se zbraněmi předloženými každým z podezřelých a vražda Lil Snupe je stále nevyřešená. Snupe by teď měl 23 let.Mluvila Snupova matka, Denesha Chester XXL v roce 2016 o dokumentu, který plánuje uvést na počest Snupova života, a proč se domnívá, že policie je příliš líná na to, aby vyřešila vraždu jejího syna.

'Jen si myslím, že jsou líní, je to problém s předsudky.' Jsme malé město a je to jen další mrtvý afroameričan. Mnoho důkazů bylo pokazeno. Ve skutečnosti vykradli byt, kde byl Snupe zabit kolem 14:00. Snupe byl prohlášen za mrtvého kolem 4:08 ráno, takže později ten den tam pustili lidi a okradli to. S tím se nikdy nic nedělo, takže mohli manipulovat s důkazy. Nechránili scénu a prostě se nesnažili zjistit, co se stalo mému synovi. “

R.I.P. Lil Snupe.Podívejte se na fotografie různých pohledů Meek Mill za ta léta