Lil Reese se pásla v oku kulkou a řekla policii, že se pokouší koupit trávu - zpráva

Více podrobností v střelba chicagského rappera Lil Reese vychází na světlo.

Reese, rozený Tavares Taylor, byl zastřelen během přestřelky v sobotu 15. května. Byl zasažen kulkami spolu s dalšími dvěma osobami v parkovací garáži na 6 West Grand Ave. v Chicagu. Zpráva o incidentu z policejního oddělení v Chicagu, o které se původně věřilo, že je zastřelena do stehna, potvrzuje, že během střelby se místo toho pásl do oka rapper.budoucnost: nikdo bezpečnou prohlídku, 31. května

Nové podrobnosti podle všeho vysvětlují motiv incidentu. Zdá se, že střelba byla vyvolána sporem o ukradené vozidlo, uvádí zpráva Chicago Tribune , vydané 15. května.Před střelbou muž oznámil, že jeho Dodge Durango byl ukraden. S využitím sledovacího zařízení GPS majitel vypátral vozidlo až k místu parkovací garáže Grand Plaza v centru Chicaga. Majitel řekl policii, že se pokusil zadržet cestující ve vozidle, když někdo začal střílet, zasáhnout Durango a způsobit jeho nehodu. Policejní zdroje informují noviny, že cestující ve vozidle poté vystoupili a s někým si vyměnili střelbu. Ve vozidle policie objevila dvě zbraně.

Podle zprávy Reese řekl policii, že se setkal s lidmi v Durangu za účelem nákupu marihuany. Další dvě oběti při vyšetřování nespolupracovaly a byly identifikovány pouze jako 20letý muž a 27letý muž. 27letý muž byl několikrát zasažen tělem a spolu s Reeseem transportován do Northwestern Hospital a zpočátku hlášen v kritickém stavu. Dvacetiletý muž byl dvakrát zasažen do kolene a převezen do nemocnice Johna H. Strogera mladšího v okrese Cook a je uveden v dobrém stavu. Stav Reese byl uveden jako spravedlivý.Video z následků incidentu pořízené z nedaleké budovy ukazuje policii, jak přichází na místo a hodnotí situaci. Na internetu koluje další klip, který ukazuje, jak Reese krvácí z úst, zatímco mu pomáhá důstojník, který rádiová v sanitce. Osoba, která natáčí video, obviňuje 28letou rapperku z krádeže jejího vozu, když se snaží zůstat při vědomí.

Na rozdíl od předchozích zpráv nejsou podle zprávy o incidentu CPD v tuto chvíli ve vazbě žádní podezřelí.

kdy se gucci hříva dostává z vězení

XXL oslovil policejní oddělení v Chicagu a tým Lil Reese k vyjádření.Je to podruhé za méně než dva roky, co se Reese stala obětí střelby. V listopadu 2019 byl zastřelen při jízdě na Pulaski Road a 167. ulici, když svědci říkají, že střelec zahájil palbu na Reeseho automatickou zbraní poté, co ho pronásledoval v autě. Reese byl střelen do krku, ale byl převezen do nemocnice kolemjdoucím a krátce nato se zotavil.

Podívejte se na 19 rapperů, kteří byli zastřeleni, zatímco byli v centru pozornosti