Lil Pump říká, že hlasuje pro prezidenta Trumpa

Lil Pump se na Twitteru začíná opékat poté, co projeví podporu prezidentu Trumpovi.

Pozdě v neděli v noci (25. října) zveřejnil Pump na svém Instagram Story video, ve kterém prozradil, že příští měsíc bude hlasovat pro Trumpa a uvedl svůj důvod.„Všechno, co musím říct, je Trump 2020, děvko,“ řekl v klipu. „Do prdele, vypadám, že bych si připlatil 33 na daních za Biden bitch ass nigga. Kurva ospalý Joe, nigga. Trump 2020, děvko. Ah! 'Pumpa pravděpodobně odkazuje Demokratický prezidentský kandidát Joe Biden Navrhovaný daňový plán, který by zvýšil místní a státní daně pro daňové poplatníky z New Yorku, státu New York, New Jersey a Kalifornie vydělávajících více než 400 000 USD ročně.
Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

Myšlenky?

Příspěvek sdílený uživatelem Rap reflektory (@rapspotlights) 25. října 2020 v 20:55 PDT

Hodiny poté Lil Pump zveřejnil video podporující Trumpa, sdílel obraz, který se jeví jako photoshopped, jak se setkal se současným prezidentem a potřásl mu rukou. Titulek označil za fotografii: „DEN, KTERÝ SE SEM TRUMP # trump202022020.“Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

DEN, kterého jsem potkal TRUMP # trump202022020 Příspěvek sdílený uživatelem Lil Pump Jetski (@lilpump) 25. října 2020 v 21:58 PDT

První 2018 XXL Nováček dostal zásadní odpor poté, co vyslovil, že bude v den voleb (3. listopadu) hlasovat pro Donalda Trumpa.

„Člověče ... Pokud Lil Pump může ovlivnit váš hlas, nevím vůbec, co vám mám říct,“ tweetovala jedna osoba.

Vezmu svého koně na staroměstskou silnici

Další napsal: „Lil Pump hlasuje pro muže, který se zaměřuje na svůj lid od chvíle, kdy nastoupil do úřadu.“

Lil Pump není první rapper na stranu Donalda Trumpa ve snaze jít proti Bidenovu daňovému plánu. Minulý týden 50 Cent podpořilo Trumpa poté, co kritizoval potenciální daňový plán bývalého viceprezidenta. Nicméně po bývalé přítelkyni Chelsea Handler se nabídla, že zaplatí daně Fif a zdá se, že se zmínil o nabídce sexuální nabídky, pokud si to rozmyslí, pro koho hlasuje, 50 Cent ustoupil na svou podporu Trumpovi.

Níže naleznete další reakce na to, jak Lil Pump oznámil, že hlasuje pro Trumpa.

Podívejte se, jak rapperové podporují prezidenta Trumpa v roce 2020