Gucci Gang od Lil Pump je nejkratší hit hitparády od roku 1975

Lil Pump konečně prolomil svůj první hit 10 nejlepších v žebříčku Hot 100 se svou novou nahrávkou „Gucci Gang“ a vypadá to, že trať nepotřebovala příliš mnoho času, aby se mohla plazit po žebříčcích. Podle Paula Haneyho z Record Research je skladba, která je nyní na 7. místě v žebříčku Hot 100, nejkratší skladbou, která překonala top 10 v žebříčku od roku 1975, jak zdůraznil StereoGum .

Skladba „Gucci Gang“, kterou produkovali Gnealz a Big Head, hraje dvě minuty a čtyři sekundy a je nejkratší skladbou od doby, kdy Dickie Goodman Mr. Jaws, „který se dostal na 4. místo v žebříčku 11. října 1975.“ Mr. Jaws 'má dobu běhu dvě minuty a tři sekundy, což je o jednu sekundu kratší než nejnovější vydání Pump.Zajímavé je, že Haney také tvrdí, že v top 10 v žebříčku Hot 100 mezi lety 1958 a 1967 bylo celkem 57 zásahů, které byly kratší než dvě minuty. Od té doby prolomily top 10 jen dvě skladby tak krátké jako „Gucci Gang“ - Goodmanův Mr. Jaws 'and Hawaii Five-O by the Ventures.Haney také obsahuje čestné uznání za Zay Hilfigerrr a Zayion McCallův virový fenomén Juju On That Beat (TZ Anthem), který v prosinci 2016 zasáhl číslo 5 na Hot 100. Původní klip písně, která vzlétla, běžel 2 : 02 na délku, i když finální verze písně, kterou vydali Atlantic Records, je 2:23. A věřte tomu nebo ne, Zay Hilfigerrr je podepsán pod Tha Lights Global, stejnou značkou, která počítá Lil Pump jako člena seznamu.

Minulý měsíc Pump vydal své debutové album s vlastním názvem, které obsahovalo funkce jako Smokepurpp, Chief Keef, Rick Ross, Gucci Mane a 2 Chainz.Podívejte se na 21 z největších prodejů prvního týdne hip-hopu v roce 2017 (dosud)