Lil Pump tvrdí, že do 18 let nikdo neudělal to, co má

Není žádným tajemstvím, že Lil Pump rád troluje a říká šílené věci, které by rozladily puristické puristy. V úterý (14. května) se rapper z Miami podělil o svůj Instagram Live s odvážným prohlášením, které jistě přiměje lidi mluvit.

Ve svém příspěvku Pump píše: Nikdo neudělal to, co jsem udělal ve věku 18 let [.] Překonal jsem rekordy na YouTube, platinové rekordy [.] ''Tak si sakra,' dokončil své prohlášení spolu se smajlíkem emoji.O tom, co vedlo k roku 2018, se nehovoří XXL Nováček zveřejnit tak odvážný požadavek. Stojí však za zmínku, že Pump je na virálním konci věci docela úspěšná.

Pump získal několik významných úspěchů v roce 2019. Jeho píseň Gucci Gang získala čtyřnásobnou platinu a Boss platinu. Pokud jde o zhlédnutí videa na YouTube, jeho vizuál „Gucci Gang“ má více než 914 milionů zhlédnutí, zatímco jeho vizuál „I Love It“ s asistencí Kanye West je 445 milionů zhlédnutí. Tyto výkony jsou všechny působivými úspěchy pro mladého rappera, kterému je, jak sám uvádí, pouze 18.Není to vůbec poprvé, co Pump vydala chlubivá prohlášení o IG. V lednu tvrdil, že je podle vědců nejlepším rapperem naživu. Na svém twitterovém účtu Pump tweetnul svým následovníkům: „Je vědecky dokázáno, že jsem nejlyrčtější rapper všech dob.“ V únoru pak tvrdil, že je jediným důvodem, proč SoundCloud existuje.

Til stranou, Lil Pump letos připravuje pár věcí. Projekt Gucci Gang, který se skládá z rapperů Smokepurpp, Pump a Gucci Mane, je stále v provozu a má být vydán letos.

lilpump přes InstagramTady je 10 největších hip-hopových trolů všech dob