Lil Pump volá Eminem: Nikdo neposlouchá tvůj starý zadek

Lil Pump volá Eminema na Instagram.

Ve čtvrtek odpoledne (24. prosince) naskočil Lil Pump na svůj Instagram Story, aby se podělil o své negativní myšlenky na Em v krátkém videu, které bylo plné.'Ano, do prdele, Emineme,' řekla Pump v klipu. „Jsi chromý jako čert. Nikdo neposlouchá tvůj starý zadek. Chlubíš, kurva, děvko. “Není jasné, co přimělo Pumpa, aby přišel pro detroitský rytíř prostřednictvím sociálních médií, ale lze předpokládat, že má na mysli Emovo nejnovější album, Music To Be Murdered By - Side B (Deluxe) . Rapper na jižní Floridě však tuto aplikaci využil k vytváření hluku při několika příležitostech v minulosti bez předchozího popichování, takže tento mini rant není překvapující.

Včera (23. prosince) zveřejnila Lil Pump také svoji fotku na IG a prohlásila, že je současným Michaelem Jacksonem.„IM THE NEW AGE MICHAEL JACKASON,“ bývalý rok 2018 XXL Prvák napsal do titulku k obrázku, na kterém je vidět, jak houpá spálené oranžově zbarvené dredy, zatímco má na sobě šedou a pálenou tvídovou bundu.

Začátkem tohoto měsíce zveřejnila Lil Pump fotku, na které drží batole, a narážela na to, že je otcem dítěte. Místo toho dítě Pump sdílelo obrázek známého dítěte na sociálních médiích, jehož skutečným otcem je Andre Malek, kapitán jachty, který provozuje pronajaté lodě v Miami. Podle zprávy od TMZ 20. prosince se dítě při rezervaci svého otce fotí s celebritami. Dítě má dokonce svůj vlastní účet Instagram, což je @ CaptainAdorable305 .

Lil Pump se také minulý měsíc dostala na titulky poté, co řekla, že je hlasování pro Donalda Trumpa . Poté, co Pump prokázal podporu č. 45, se zúčastnil shromáždění pro současný POTUS, který rappera označil jako „Little Pimp“.Krátce poté, co proběhly prezidentské volby v roce 2020, vyšlo najevo, že ačkoli Pump fandil Trumpovi nad nově zvoleným prezidentem Joe Bidenem, není registrován k hlasování.

Podívejte se, jak fanoušci hip-hopu pojmenovali nejuctyhodnější diskurz všech dob