Lil Peep se spojila s Wicca Phase Springs Eternal a Doves pro New Song Avoid

Lil Peep poskytuje fanouškům po celý rok spoustu nového materiálu a je zpět s dalším novým singlem s názvem „Avoid“. Člen GOTHBOICLIQUE, který se spojil s lidmi jako Wicca Phase Springs Eternal a Døves pro nový rekord, spojuje některé další kolegy z kolektivu.

Peep nadále vtlačuje svůj emo styl do svého hip-hopového zvuku, který fanoušci znají a milují, minimalistickou produkcí na měkčí trati. Rapper se ohýbal kolem svého vystoupení a snažil se zapůsobit na dívku svých snů.„GothBoi, já jsem ten, kterému se nemůžete vyhnout / Žádná volba, zlato, já se snažím hluk, 'Peep serenády.' „GothBoi, já jsem ten, kterému se nemůžete vyhnout / Žádná volba, žádná volba / Hledám pro vás v zadní části klubu / Lookin & pro ni v zadní části klubu, v prdeli / Všichni vědí, že to otupím drogami / Všichni vědí, že to otupím drogami. “Spolu s vydáním zcela nové písně se zdá, že bavič „Benz Truck“ škádlí také nový projekt s názvem Goth Angel Sinnger s uvedením, že se to již brzy objeví na Twitteru s obrázkem, který by mohl sloužit jako přebal.

Poslechněte si nový singl od Lil Peep, Wicca Phase Springs Eternal a Døves ve stopě níže. Můžete si jej také zakoupit na itune s .Viz Nová hudební vydání z října 2017