Matka Lil Peep odhalila, že během soudního sporu o nedovolenou smrt Peep měla dvě mrtvice - zpráva

{h1}

Neoprávněná žaloba na smrt, kterou matka Lil Peep podala proti vedení a turné společnosti zesnulého rappera, měla zjevně negativní dopad na její zdraví.

Podle zprávy od Vidle ve středu (19. května) řekla Liza Womack, matka Peep, rozená Gustav Åhr, že během soudního procesu utrpěla dvě mrtvice, ale neochvějně se snaží dosáhnout spravedlnosti pro svého syna.rozbil se pokorný mlýn a nicki minaj

'Měl jsem dvě mrtvice a já nezemřu, dokud se o tuto záležitost nestarám,' říká Womack. „Budu žít. Mám misi. “'Mám obrázky Guse, které tyto úžasné děti malovaly a kreslily,' pokračuje Peepova matka a mluví o fanoušcích rappera. „Najdu je na Instagramu a dostal jsem věci z celého světa, tyto nádherné kresby. Je tu jedna žena, která je pilotkou vrtulníku, fotografkou a také umělkyní, a zeptal jsem se jí, jestli bych si mohl koupit její obraz - nebyl ani na prodej - a ona by si nevzala žádné peníze. Nechala obchodníka s uměním, aby mi to poslal. Trochu jsme si poslali SMS a řekl jsem jí, že s tím mluvím. Nevěřím v posmrtný život, což je jeden z důvodů, proč to bylo tak strašně bolestivé, protože je pryč, je pryč. Ale řekl jsem jí, že si s obrazem promluvím, a já mu řeknu: „Gussie, mám tě.“ Nezastavuji se. Nikdy se nevzdávám. “

Lil Peep zemřel 15. listopadu 2017 na náhodné předávkování přípravkem Xanax ve svém autobusu před svou show v Tusconu v Arizoně. Bylo mu 21 let. Rodák z Long Islandu v New Yorku se právě chystal zabalit své turné Come Over When You Sober Tour v době jeho tragické smrti.V říjnu 2019 podala Peepova matka žalobu na společnost First Access Entertainment, společnost odpovědnou za organizaci finálního turné rappera, manažera Bryanta Ortegu a manažera turné Belindy Mercerové. Zákonné podání požaduje neoprávněnou smrt, nedbalost a porušení smlouvy, uvádí Pitchfork.

Womacková obvinila manažerský tým jejího syna z podpory užívání drog. Matka Peep tvrdí, že během zastávky turné v květnu 2017 bylo její dítě během své show v Los Angeles „sotva schopné komunikovat, natož hrát kvůli svému užívání drog“. Matka tvrdí, že Peepovi manažeři mu stejně umožnili vystupovat.

Při jiné příležitosti nechtěl Lil Peep hrát kvůli fyzickému a psychickému vyčerpání, ale byl mu odepřen a údajně se i přes jeho únavu dostal na pódium. Matka Lil Peepové dále tvrdí, že Belinda Mercer řekla svému synovi, aby si vzal „nadměrné množství přípravku Xanax“, protože Peep, který je „nemocný“, je jediný způsob, jak by cestovní pojišťovna pokryla zrušenou show.Proces poroty pro případ je údajně stanoven na 10. listopadu.

Chris Brown Soulja Boy bojovat s lístky

XXL požádal matku Lil Peepovou o komentář k této záležitosti.

Podívejte se na rappery, které jsme ztratili v roce 2010