Bývalý plamen Lil Peepové, herečka Bella Thorne, sdílí emotivní video o své smrti

Svět ztratil talentovaného mladého umělce, když Lil Peep zemřel ve středu v noci (15. listopadu) ve věku 21 let. Fanoušci i rappeři Peepa oplakávali už několik hodin po jeho smrti, nyní Bella Thorne, o níž se říkalo, že chodila Peep v určitém okamžiku nedávné minulosti zveřejnila svůj vlastní dojemný hold zesnulému rapperovi.

Trae pravda je pravda, část 2

Chtěl jsem jen říct někomu, kdo je fanouškem Lil Peep, vy víte, jak talentovaný byl, víte [jak] skvělý byl ... no byl ještě více kurva skvělý jako člověk, řekl jí Thorne srdečný příběh Instagramu.Přesná povaha Thornova přátelství s Peepem nebyla odhalena, ale dva byli spatřeni líbáním přes léto. Ačkoli nevíme mnohem víc, je jasné, že cítí jeho ztrátu.Když mluvila o smrti Peep, ředitelka společnosti First Access Entertainment Sarah Stennett, jejíž společnost se v loňském roce spojila s Peepem, odráží pocity lidí z celého okolí.

Jsem v šoku a se zlomeným srdcem, “říká ve svém prohlášení. 'Nevěřím, že Peep chtěl zemřít, je to tak tragické.' Měl velké cíle a sny do budoucnosti, které sdílel se mnou, svým týmem, rodinou a přáteli. Byl vysoce inteligentní, nesmírně kreativní, masivně charismatický, jemný a okouzlující. Měl obrovské ambice a jeho kariéra vzkvétala. Mluvil jsem s jeho matkou a ona mě požádala, abych jí sdělil, že je na něj velmi, velmi hrdá a na všechno, čeho dokázal za svůj krátký život dosáhnout. Je opravdu vděčná fanouškům a lidem, kteří ho podporovali a milovali.obrázky nicki minaj a pokorného mlýna

Podívejte se, jak rapový svět reagoval na Peepovu smrt, v naší galerii níže, plus poznámku od Belly prostřednictvím IG.

Viz Lil Pump, Juicy J a More React to Lil Peep's Death