Lil Peep je „Pojď, když jsi střízlivý Pt. Seznam skladeb a datum vydání 2 ’alba

Fanoušci Lil Peep možná brzy dostanou posmrtné album, na které všichni čekali. Seznam skladeb a datum vydání nového umělce zesnulého umělce Přijďte, až budete střízliví pt. 2 album bylo odhaleno.

Odhalení proběhlo kreativním způsobem. Ve středu ráno (17. října) vyšel z rapperova účtu tweet, který vyzýval fanoušky, aby se přihlásili na jeho Instagram Live. Tam sledovali, jak umělec maloval nástěnnou malbu věnovanou Peepovi. Nástěnná malba byla inspirována fotografií Adama Degrossa a namalovali ji Dame MSK a Elekkstasy z posádky The Seventh Letter mimo společnost Ideal Glass na East 2nd Street v New Yorku. Design také obsahoval seznam skladeb Přijďte, až budete střízliví pt. 2 . Nové album bude rozděleno na dvě strany a bude obsahovat celkem 11 skladeb. Zřetelně chybí „Falling Down“, nedávno vydaný collab s XXXTentacion.dobré skladby pro freestyle rap

Zprávy o novém albu Peep, které možná přijdou, se objevily minulý měsíc. Začátkem tohoto týdne příspěvek na Instagramu z účtu Peep škádlil nový projekt obrázkem kazetové pásky projektu spolu s titulkem „# COWYS2 # LILPEEP4EVER.“ Nové album vyjde prostřednictvím Columbia Records. Ve čtvrtek (18. října) vyšlo najevo, že nové album vyjde 9. listopadu.Byla také vydána nová píseň a video k písni „Cry Alone“. Kytarová skladba, kterou produkovali IIVI a Smokeasac, zjistí, že umělec pustil své zlozvyky: „Nechci právě teď plakat sám / teď se líbám na polystyren / teď nechci umřít sám / Právě jsem právě provedl úder, “rýmuje se na refrén. Vizuál k trati ukazuje nekvalitní záběry Peep v hotelovém pokoji.

Lil Peep, rodák z Long Islandu v New Yorku, zemřela na předávkování drogami loni v listopadu ve věku 21 let.Podívejte se na Lil Peep Přijďte, až budete střízliví pt. 2 seznam skladeb a video „Cry Alone“ níže.

Lil Peep Přijďte, až budete střízliví pt. 2 Seznam skladeb alba

Strana A
1. „Broken Smile (My All)“
2. „Uprchlík“
3. 'Sex With My Ex'
4. „Cry Alone“
5. „Leavin“
6. „16 řádků“madeintyo - '' všude "

Strana B.
1. „Život je krásný“
2. 'Hate Me'
3. „IDGAF“
4. „Bílá dívka“
5. „Prsty“

Autnmy / Columbia

Viz 63 hip-hopových umělců, kteří získali zlato v roce 2018