Lil Peep Life Is Beautiful: Listen to Thoughtful New Song

Dnes (7. listopadu) si můžeme poslechnout zcela novou skladbu od zesnulého Lil Peep. Týdny poté, co kleslo jeho video „Cry Alone“, vydalo panství mladého rappera, který zemřel před předávkováním drogami téměř před rokem na den, nový singl s názvem „Life Is Beautiful“, který se objeví na jeho nadcházející posmrtné album, Come Over When You're Sober, Pt. 2 .

„Life Is Beautiful“ je skladba, ve které Peep srovnává různé druhy neštěstí s myšlenkou, že život je stále dobrý. „Snažíš se uchovat si pohodu na pohřbu svého dědečka / Zjistit, že nakonec ten pocit nebyl vzájemný / Nebyli jste pozváni, protože vám nic není jako obvyklý / Není krásný život? Myslím, že život je krásný, “zpívá Peep napůl v háku písně.V tiskové zprávě k písni hovoří Peepova matka Liza Womack o nově vydané skladbě.Tato píseň má ironii, ale také říká mnoho pravd. Gus v této písni zkoumal své pocity a zkušenosti, “říká Womack, který Peepovi říká přezdívkou pro své rodné jméno, Gustav Elijah Ahr. '' Dělal pozorování o svém vlastním životě a životech ostatních. Moje oblíbená linka je „A pokud někdy budeš potřebovat přítele, pak jsi mě dostal.“ Protože je to pravda. Gus byl velmi loajální a podporující přítel. To je jeden z důvodů, proč byl tak dobře milován.

Film „Život je krásný“ doprovázelo animované lyrické video. Režíruje ho častý Peepův spolupracovník Mezzy a střílí Will Siberfeld.Nadcházející posmrtné album Lil Peep Come Over When You're Sober, Pt. 2 kapky 9. listopadu. Poslechněte si „Life Is Beautiful“ a podívejte se na lyrické video níže.

Podívejte se na 33 rapperů s tetováním na divokém krku