Lil Peep poskytuje rady lidem uvažujícím o sebevraždě v objeveném rozhovoru

Je to už týden, co Lil Peep nečekaně zemřel v útlém věku 21 let, ale ukázalo se, že navzdory skutečnosti, že vydal jen několik projektů, když byl naživu, jsme posledního rappera neslyšeli. V nově objeveném rozhovoru pro Montreality z loňského dubna Peep hovoří o všem, od užívání drog až po svou lásku k budoucnosti, než poradí lidem uvažujícím o sebevraždě.

Jako příklad používá své vlastní drsné skvrny a následné štěstí, Peep vyzývá lidi, aby se nevzdávali. „Vše se časem mění,“ začíná. „Nedokážete předvídat, kde se příští rok chystáte, nemáte tušení, víte, co tím myslím? Jako bych byl ve velmi, velmi, velmi nízkých bodech, “pokračuje.Když Peep řešil své vlastní problémy, říká, že využil matčiny rady, jak čas vyléčit všechny rány a čekat na utrpení, protože se to nakonec zlepší. Také naznačuje, že vděčnost může omezit sebevražedné myšlenky50 centů zbohatněte nebo zkuste obal alba

„Musíš být vděčný za to, co máš. Nikdy nebuďte nevděční, “říká, než začne říkat živě lidem, kteří se snaží přežít za bezprostřednějších nepříznivých okolností. „Žijte pro ně,“ dodává.

Jinde v rozhovoru Peep mluví trochu o svých oblíbených rapperech. Hendrix přistane na svém krátkém seznamu. „Budoucnost bude navždy zapamatována, budoucnost má tolik kvalitní hudby,“ potvrzuje Peep, jehož zboží bylo po jeho smrti vyprodáno. „Lidé se k tomu rádi přihlásili a ani někdy nevědí, co poslouchají, a je to stejně hlubší, než když se k tomu hovnu. Dělá mě to emotivním, víš. “Podívejte se níže na nevydaný rozhovor Lil Peepové. Jeho rada pro lidi, kteří mají sebevražedné myšlenky, přichází na hranici 11:24.

kdy se anuel dostane z vězení

Lil Pump, Juicy J a další reagují na smrt Lil Peep