Video Lil Peep 16 řádků: Sledujte, jak to rapper nakopne

Tým zesnulého Lil Peepa vydal video k '16 Lines' - výřez z jeho posmrtného alba z roku 2018, Přijďte, až budete střízliví pt. 2 .

Vizuál, který režíroval Wiggy, se skládá z různých záběrů natočených o zesnulém rapperovi před jeho smrtí z předávkování drogami v roce 2017. Některé scény dokonce zahrnují, že Peep zpívá slova v hotelovém pokoji a v dodávce, což, jak se zdá, ukazuje že na videu pracoval před svou smrtí.Na samotné písni se Peep zabývá myšlenkou smrti. „16 úderů a já jsem v pořádku / zlomím si kosti, ale chovám se jako moje páteř,“ zpívá Peep na strašidelně předznamenávající háček. 'Zajímalo by mě, na koho se posereš, až zemřu / A kdybych se pokusil zavolat, plakal bys?'Jak jsme již zmínili, toto nejnovější video podporuje singl od Peep's Přijďte, až budete střízliví pt. 2 , album, které debutovalo na 4. místě v Billboard 200 po svém vydání v listopadu loňského roku. V prvním týdnu přesunula 81 000 ekvivalentních jednotek alba. 43 000 z tohoto celkového počtu pochází z čistého prodeje alb.

Po vydání se začaly šířit zvěsti, že se pracuje na třetím Peep LP. Peepův důvěryhodný producent Smokeasac však tvrzení na Twitteru sestřelil. Potvrdil však, že ve skrýši bylo více nevydané hudby. Od této chvíle nejsou známy žádné plány na vydání kteréhokoli z nich. Peep se však objevuje na různých spolupracách. Celý seznam posmrtně vydaných písní Peep je k dispozici zde.Podívejte se níže na posmrtné video Lil Peep '16 Lines '.

Podívejte se na 33 rapperů s tetováním na divokém krku