Lil Nas X hovoří o kontroverzi na Old Town Road, připisuje mladému kriminálníkovi průkopnickou past na zemi

Píseň country trapu Lil Nas X Old Town Road se stala virálním hitem pro 19letého rappera. Ale chytlavá melodie se také začala vážit k nějaké kontroverzi, když se Billboard rozhodl odstranit hybridní melodii z jejich žebříčku Hot Country Songs, protože to nebylo dost country.

V rozhovoru Čas zveřejněný v sobotu (30. března), rapper z Atlanty (nar. Montero Lamar Hill) říká, že jeho virální píseň by měla být v žebříčku Hot Country Songs. On také připočítá Young Thug za pomoc při vytváření žánrové pasti na zemi.Bow Wow a Erica Mena 2016

Píseň je country trap. Není to jedno, není to druhé. Je to obojí. Mělo by to být na obou [grafech], řekl publikaci.Věřím, že kdykoli zkoušíte něco nového, vždy to bude mít nějaký špatný příjem, pokračuje. Například, když začal rap, nebo když začal rock and roll. Ale s pastí na zemi si to v žádném případě nechci uznat. Věřím, že Young Thug bude v tomto ohledu jedním z největších průkopníků.

Zatímco Thugger nikdy nebyl známý především jako country umělec, vydal country-naklánět píseň s názvem ‚Family Don 't Matter', což je melodie z jeho projektu z roku 2017, Krásné Thugger dívky .Několik rapperů vyjádřilo své rozhořčení nad odstraněním „Old Town Road“ ze svého žebříčku Hot Country Songs ze strany Billboard. Jeden umělec, Ski Mask The Slump God, uvedl, že rozhodnutí Billboardu bylo jasným případem diskriminace.

Shane Morris, bývalý výkonný ředitel country hudby, je rovněž přesvědčen, že diskriminace hrála roli při odstraňování „Old Town Road“ z žebříčku Hot Country Songs. V sobotu (30. března) se vydal na Twitter a vysvětlil, jak venkovští puristé posuzují to, co je pro ně country hudba, pomocí hranoly rasy.

'Ahoj. Bývalý člověk ve vydavatelství country hudby, “napsal Morris, který je bývalým zaměstnancem společnosti Sony Music Entertainment. '' @LilNasX byl odstartován z žebříčků Billboard country hitparád, protože (mainstreamový) trh pozemské country hudby je plný rasismu a fanatismu. “Pro informaci, řekl Billboard Valící se kámen tato rasa neměla nic společného s odstraněním melodie Lil Nas X z jejich žebříčku Country Songs.

Podívejte se na video k písni Young Thug zaměřené na zemi „Family Don't Matter“ a dále video „Old Town Road“ níže. Podívejte se, jak Morris rozvíjí svůj argument pod videi.

Jak dlouho je Melly ve vězení?

Podívejte se na hip-hopové hudební festivaly 2019, které musíte vidět