Lil Nas X reaguje na 6ix9ine Diss tím, že vystavuje Tekashi's DM, 6ix9ine Firees Back

Pokus 6ix9ine o klaunování Lil Nas X mohl selhat.

Ve čtvrtek (4. března) 6ix9ine okomentoval příspěvek na blogu Instagramu, který obsahuje New York pos Titulek článku o Čína údajně stanoví pro cizince povinné anální výtěry COVID-19 , při příležitosti využít a homofobní během toho přejeďte prstem po Nas X.'Lil Nas X vstoupil do chatu,' zveřejnil Tekashi v komentářích k Instagramu spolu s emoji lebky.Otevřený gay si nenechal ujít to mírné ‚Old Town Road ' rapper, který odpověděl na Instagramu a vzal si vlastní úder na 6ix9ine. Nas X tak učinil sdílením údajných DM z Tekashi, které Nas X zjevně nechal při čtení. V jednom DM z loňského října 6ix9ine údajně napsal „Yo“ Nas X. Když to nefungovalo, 16. února to údajně zkusil znovu. „Brzy budu ve vašem městě, co děláte, lol,“ zní snímek obrazovky.

Nas X označil příspěvek obsahující údajné 6ix9ine DM s 'This you ??!'6ix9ine přes Instagram

6ix9ine reagoval na pokus Lila Nas Xa o jeho odhalení a natočil video z Instagramu, které vyvrací tvrzení jižanského umělce. 'Než to sračky začnou, začneme to štípat v zárodku,' začíná Tekashi. Poté ukazuje přímé zprávy ze svého účtu Instagram a snaží se dokázat, že s Lil Nas X nikdy předtím neuskutečnil žádnou interakci. Existuje tedy možnost, že Tekashi dostal dávku svého vlastního trollového léku.

Poté, co upustil od svého nového singlu, „ZaZa,“ minulý měsíc vydal 6ix9ine novinky ze špatných důvodů. Žaluje ho tanečnice, která tvrdí, že ji na floridském klubu udeřil do láhve šampaňského do hlavy. Čelí také žalobě bývalých bezpečnostních složek za nezaplacení poskytovaných služeb.Tyto tónově neslyšící hip-hopové momenty dokazují, že rapperi mohou být zasaženi vážným odporem