Lil Mosey předvádí svůj honosný životní styl v zaznamenaném videu

Mládež vždy diktovala, kam jde hip-hop, a rok 2018 není výjimkou. Lil Mosey je jednou z mladších bzučivých akcí, která se přihlásila ve věku 16 let ze Seattlu. Jeho videa a písně vybuchují téměř stejně rychle, jak jsou zveřejňovány, a „Noticed“ není výjimkou. Jasné video je všechny jeho záběry, jak se ohýbá a užívá si, co přichází s tím, jak začne foukat z vašeho řemesla. Mosey je v současné době také na cestě se záhadným Juice WRLD, který je dnes na slzách s freestyly.

Videoklip k filmu Noticed představuje mladého režiséra Cole Bennetta, který vypadá, že pracuje se všemi mladými talenty. Všechno začíná tím, že Mosey leží v posteli s dívkou a probouzí se do slunečného dne v horském chatě. Mosey má všechno, od ledu až po auta.Píseň zaznamenává příchod Lil Mosey, dokonce i s mladistvou a šťastnou energií skladby. „DJ Dee, spojený s Southendem, jsme byli thuggin '/ Outside totin' rachets, holdin ' na práci, kterou provozujeme. “ Věci jsou teď mnohem lepší: „Teď počítáme kapely, jo, moji niggové vždy thumbin /Měsíc má své vlastní světlo

Režisér Cole Bennett si kromě práce s Lil Mosey dal čas i na několik let roku 2018 XXL Nováčci Natočil videa s Ski Mask The Slump God ('Catch Me Outside'), Lil Pump ('D Rose') a dalšími.

Podívejte se na video „Všimněte si“ níže.j. cole a kendrick lamar

Podívejte se na 33 rapperů s tetováním na divokém krku