Lil ‘Kim oslovuje nenávist, kterou dostává za fotografii s Kim Kardashian

Lil ' Kim opět musí vyjít sama a poté, co obdržela spoustu pomluvy o fotografii sebe a Kim Kardashian. Tentokrát snímek představuje brooklynského rappera a manželku Kanye Westa na jeho akci sezóny Yeezy Season 3 a způsobí rozruch na sociálních médiích z moře nenávistníků.

K dispozici jsou dva obrázky stejné fotografie. Jeden, zveřejněný Kardashianem, ukazuje dva baviče, kteří se představují bok po boku. Další obrázek stejné fotografie vložený na Instagram uživatelem Tvrdé jádro rhymer vypadá, že byl dramaticky zesvětlen, takže lidé v sekci komentářů se rychle pohybují s bití.Bývalá členka Junior Mafia, která měla potřebu se k této otázce vyjádřit, šla na Instagram, aby odhalila, že její fotografii ztmavila ve skutečnosti Kardashian a rapper ji zesvětlil, aby vynikl její makeup. Vybrala si video, na kterém pracuje ve studiu s Mainem (nahrávají remix Desiignerovy „Pandy“) ve stejný den, kdy pózovala pro fotografii s Kardashian, aby zjistila, jak je její barva pleti přesně stejná. vždy je.„Někteří z vás jsou tak nešťastní a nešťastní sami ze sebe, že vám nezbývá nic jiného, ​​než přijít na mou stránku a jen na blogech nenávidět a mluvit o mně,“ řekla Lil Napsala Kim. „Je jasné, že v tomto videu jsem světlejší než obrázek, který zveřejnila Kim. Což je stále velmi nádherná fotka. Zesvětlil jsem obrázek, protože se mi líbí, když se make-up objeví trochu víc a můžete vidět krásu make-upu, který @tasha_mack_mua udělal. Kim chtěla, aby obrázek vypadal trochu tmavší, protože se jí to tak líbilo. Kim je můj boo a chtěl jsem to repostovat, ale viděl jsem to jinak. Ať tak či onak, oba obrázky jsou naprosto nádherné a jsou věcí vyjádření preference fotografie. “

Jen před třemi týdny musela včelí královna nastavit rekord hned poté, co se fanoušci začali hádat o photoshopovaný obrázek, který vypadá výjimečně statně.Jedna věc je jistá. Kim vypadá mnohem jinak, než vypadala, když vydala své první album, Tvrdé jádro, před 20 lety.

Podívejte se na 40 hip-hopových alb, která v roce 2016 dosáhla 20 let