Lil Durk 2021 Typ Beats

Lil Durk není na rapové scéně žádným nováčkem, ale za poslední rok zaznamenal zjevný vzkříšení, což je patrné z jeho významného běhu tvorby hitů. Nabídl uličky u skladeb od jiných umělců, jako je Drake je 'Laugh Now Cry Laughter' 'Back in Blood' od Pú Shiestyho a remix k filmu 'No More Parties' od Coi Leraye, který nedávno dosáhl zlatého statusu RIAA. Ale když Durkio nepřidává doplňkové vrstvy jiným umělcům nahrává, dělá si vlastní bangery nad svou produkcí podpisu, kterou se snaží napodobit rostoucí producenti, což lze také považovat za rytmy typu Lil Durk.

V prosinci 2020 Durk upustil od svého šestého alba, Hlas , přičemž luxusní edice dorazí v lednu tohoto roku. Lil Durk, jasný podpůrce vibrací rappera a zpěváka, se stal mistrem melodické trap-rapové hudby. A při tom vyvinul talent pro využití kulis těžkých na nástroje, které by fungovaly jako páteř pro jeho melodickou kadenci, která je obvykle oduševnělá a klavírní. V písni „The Voice“, která vyšla v roce 2020 a kterou zkonstruovali beatmithové TurnmeupJosh, LowLowTurnMeUp a Ayo Bleu, jsou klávesy jemné, ale bohaté a jasné, přičemž podporují jemné basy a teplé kytarové zvuky.Na Durkovi však záleží na tom, jak se jeho rytmy pohybují od středního tempa po vysokou energii a někdy se vrací zpět k chicagskému drilu, ale dodává mu aktuální chuť. „Zůstaň dole,“ druhý singl z Hlas album, které produkovali Metro Boomin a DY, má mírně pulzující basy s nepravidelnými rytmy. V bodech jsou bicí výraznější a jindy syntezátory kradou show.Rodák z Chi-city, který na začátku roku 2010 dělal vlny ve své domovské scéně s průkopnickým výcvikem, nabídl v lednu letošního roku vyvýšenou stopu s kopáním bubnů a euforickými klavírními klávesami na Finesse Out the Gang Way s Lil Baby, kterého Lil Durk údajně upouští nový mixtape v blízké budoucnosti.

Pak je tu Cicero a Aviator Keyyz vytvořený '3 Headed Goat' z alba Durkio 2020, Jen proto, že všichni jste čekali 2 , také představovat Lil Baby a chicagského rappera Polo G. Divoká, ale energická skladba zahrnuje temnou a hrozivou produkci. Začínáme s kontinuem harmonických, jsou zvukové vyváženy vyváženými basy.Lil Durk představuje dualitu rytmických melodií a zároveň přináší zvuky do ulic. Na jeho albu 2019 Love Songs 4 the Streets 2 , existují pronikavé, šibalské pocity prostřednictvím propíchnutí bubnů, jako na „Like That“ vyráběném společností DY s pozdní Král , který byl podepsán k Durkovi Pouze Rodina štítek před jeho tragickým průchodem loni v listopadu.

Za posledních více než 10 let, kdy byl Durkio v rapové hře, se jeho lyrická a rytmická schopnost rozšířila. Neochvějně však nabídl rovnováhu mezi sousedními skladbami R&B a 808 nízko basovými kopy, jako je hladký a smyslný „Like Me“ s chicagským zpěvákem Jeremihem, který se objeví na debutovém albu rappera z roku 2015, Pamatuj si mé jméno a vyrábějí je společnosti Vinylz, Boi-1da a Allen Ritter. A nesmíme zapomenout na jeho zálibu ve zlověstných trapových rytmech, které lze slyšet na „Money Walk“ produkovaném DonisBeats s Yo Gotti Lil Durk 2X , který poklesl v roce 2016.

Lil Durk nemá jednu cestu, jak se dostat ke svému cíli: úspěšná hitovka se špičkovým rytmem. A proto se spousta producentů pokusila vytvořit podobné nástroje, které replikují to, na co by se Durkio rýmoval. Některé příklady beatů typu Lil Durk najdete níže.Podívejte se na nejočekávanější hip-hopová alba roku 2021