Lil Dicky a Chris Brown přepínají těla v novém videu Freaky Friday

Lil Dicky je vynikající rapper, ale pokud jde o styl, rok 2016 XXL Nováček přesně nekape v lupu. Takže když LD dostane šanci přepínat těla s Chrisem Brownem ve svém novém videu pro Freaky Friday, skočí na příležitost. Dicky dnes ráno (15. března) upustil od videa, které má také narozeniny.

Po výměně rolí díky číšníkovi v čínské restauraci se Dicky probudí v těle Breezy a okamžitě miluje život. Název videa a písně téměř jistě vzdává poctu filmu „Freaky Friday“ z roku 2003. představovat Lindsay Lohan a Jamie Lee Curtis, ve kterém dva přepínací orgány v čínské restauraci.„Probudil jsem se, Chris Breezy / Bože můj, já jsem ten muž / Sakra, tak létám a můžu tančit / Na rukou mám tetování,“ zpívá Brown jako Lil Dicky.Ale zatímco se rapper „Molly“ baví v Brownově těle, u Breezyho v Dickyho těle to není totéž. „Doufám, že moje dcery ve škole / kurva, kdybych byl Chris Brown, kde bych byl? / Co bych dělal ?,“ rapuje Dicky.

Později ve videu se Breezy a Dicky konečně přepnou zpět do normálu, ale Dicky se poté vesele přepne zpět do těla Eda Sheerana, poté DJ Khaled a nakonec Kendall Jenner. „Jsem Kendall Jenner. Mám vagínu, “zpívá Jenner jako LD. „To teď prozkoumám. Do prdele, mám vagínu! ''Freaky Friday' je první nová skladba Lil Dicky od doby, kdy se kapela rozpadla Jsem mozek EP v září. Zatímco LD se zabýval rapováním na projektu, EP bylo skutečně vydáno pod jeho postavou Brain.

Před tím Dicky upustil od svého debutového alba Profesionální rapper v roce 2015. Projekt 20 skladeb zahrnuje hostující vystoupení Snoop Dogga, Fetty Wap, Rich Homie Quan, T-Pain a dalších.

Podívejte se níže na video „Freaky Friday“.Zde jsou nejlepší projekty uvolněné ze 104 minulých i současných XXL Nováčci