Produkční kredity projektu Lil Baby a Gunna „Drip Harder“ obsahují Tay Keith, Turbo a další

Lil Baby a Gunna si dělají jméno jako jeden z nejlepších umělců, kteří vyšli z Atlanty. Jejich společný projekt, Kapejte tvrději , vydané 4. října, dosud dostává nadšené recenze. Zatímco 13kolejný projekt zahrnuje hostující vystoupení Young Thuga, Drakea a dalších, zvuková scéna vytvořená lidmi jako Tay Keith, Gunna, producenta Turbo a další, také pomohla jeho bzučení. Produkční kredity pro Kapejte tvrději zahrnuje 10 klíčových výrobců.

všichni mě následujte, eminem texty

Wheezy, Quay Global, Frank Dukes, Loso, B Rackz, June, Mattazik Muzik a JET také propůjčují své talenty společným záležitostem Lil Baby a Gunny.Pulzující produkce Tay Keitha je slyšet na skladbě „Never Recover“ s Drakeem, zatímco Turbo se ujal vedení na sedmi z 13 tratí projektu, včetně hnacího hřebce „Belly“. Turbo také slouží jako jeden z výkonných producentů tohoto úsilí spolu se zakladateli Quality Control Music Coach K a Pee, Twan a Young Thug.Kromě práce s Lil Gunna a Baby produkoval Tay Keith například pro hit Yo Gotti, MoneyBagg Yo a BlocBoy JB „Look Alive“ s Drakeem, který v únoru debutoval na 6. místě hitparády Billboard Hot 100.

Producent Atlanty Turbo také spolupracoval s rapery jako Travis Scott pro „Yosemite“ a Young Thug pro Sliz jazyk track 'Slimed In.'Podívejte se na Lil Baby a Gunna Kapejte tvrději výrobní kredity níže.

Lil Baby a Gunna Kapejte tvrději Projektové produkční kredity

1. 'Off White VLONE' představující Lil Durk a Nav (Produced by Turbo)
2. „Business Is Business“ (Produkoval Turbo)
3. 'Belly' (Produced by Turbo)
4. 'Deep End' (Produkce Quay Global a Loso)
5. „World Is Yours“ (Produkce: Wheezy a B Rackz)
6. „Underdog“ (Produkce: Wheezy, June a Mattazik Muzik)
7. „Jsem“ (produkoval Quay Global)
8. „Seals Pills“ (Produkoval JET)
9. 'My Jeans' s Young Thug (Produced by Turbo and Wheezy)
10. 'Style Stealer' (Produkce Turbo a Frank Dukes)
11. 'Blízcí přátelé' (Produced by Turbo)
12. 'Drip Too Hard' (Produkoval Turbo)
13. 'Never Recover' s Drakeem (Produkoval Tay Keith)Výkonní producenti: Pierre Pee Thomas, trenér Kevin K Lee, M. Twan Traylor, Chandler Turbo Durham, Jeffery Sex Williams

Podívejte se na hip-hopová alba, která v roce 2018 trumfla Billboard 200 (So
Daleko)